Všechno podstatné se odehrálo v prvním poločase. „Nakoply nás standardní situace. V úvodu utkání byl faulován Líbal a penaltu proměnil Kamil Podolský. Při rohovém kopu se prosadil opět Podolský 
a rázem jsme měli dvoubrankový náskok. Od té doby jsme se začali soustřeďovat ještě více na obranu. Litoměřice ale stihly do poločasu snížit na 1:2," popsal první poločas hrající trenér Modré Tomáš Novák.

Po změně stran měli domácí více ze hry, Modrá však zodpovědně a disciplinovaně bránila. „Domácí byli aktivnější, my jsme však měli nebezpečné protiútoky. Líbal a Vyhnal dokonce běželi sami na brankáře. V závěru nás podržel skvělým zákrokem Chadraba. Bylo důležité, že jsme neodpadli fyzicky, tak jako před týdnem v Bílině," pravil spokojený stoper Jiskry.

Modrá má stejně bodů jako čtrnáctý Junior Děčín a za týden doma narazí na šestý Litvínov. „Je to pro nás opravdu velký skok, I. A třída byla úplně o něčem jiném. Odešli nám tři hráči a nepodařilo se je zatím kvalitně nahradit. Ale budeme bojovat," dodal závěrem Tomáš Novák.

FK LITOMĚŘICE - JISKRA MODRÁ 1:2 (1:2)

Branky: Dolejška – Podolský 2 (1 z PK). R: Černý. ŽK: 4:3. Diváci: 180. Poločas: 1:2.

Modrá: Chadraba – Struha, Novák, Kosejk, Horyna – Cerman, Podolský, Žák, Ant. Čapek, Konšal (Vyhnal) – Líbal (Beránek).