Nejlépe dopadl Jiříkov, který vybojoval druhé místo. Šluknov skončil čtvrtý, obhájce stříbra z roku 2017 z Vilémova bral pátou příčku.

V jedné základní skupině se sešel právě Vilémov se Šluknovem. A šlo o postup do semifinále. „Byl to velký boj, jsme rádi, že jsme vyhráli a postoupili,“ řekl asistent šluknovského trenéra Ladislav Čurgali.

Vilémov byl zklamaný. „Šluknov srdnatě bojoval. Nám rozhodčí neuznal jednu branku. Hodně se diskutovalo, bohužel jsme se nevyhnuli vyloučení,“ zklamaně pravil vilémovský manažer Libor Sklenář.

Vilémov tak alespoň zvládl boj o páté místo, kdy smetl domácí Sohland 5:0. „Oproti loňsku nelze hovořit o dobré reprezentaci klubu, neboť někteří naši hráči opět neudrželi nervy na uzdě a zbytečně se připravili o lepší výsledek,“ dodal Sklenář.

Šluknov nezvládl semifinále, následně padl i v boji o bronz. „Je to škoda, semifinále bylo hratelné. Jinak jsme ale spokojení,“ uzavřel vše Čurgali.

Turnaj nakonec vyhrál favorizovaný Neugersdorf, který ve finále jasně přehrál Jiříkov 3:0. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen David Klíma (Neusalza). Nejlepším brankářem byl vyhlášen jiříkovský Tomáš Hadar.