A je rozhodnuto. Fotbalisté Jiříkova, kteří dlouho stíhali první Jiřetín, mohou kolo před koncem slavit.
Dosavadní lídr z Jiřetína totiž prohrál s Dolními Habarticemi, a hráči Spartaku tak mají na první místě nedostižný náskok čtyř bodů. „Hráči si to vykopali, takže na postup kývneme," pravil předseda klubu Michal Maják.

S. Křečany – Boletice 1:3 (1:1) B: Talanov – M. Šindelář, Klaban (PK), Ženíšek. R: Benda. ŽK: 3:2. ČK: Hlinka – Rohlíček, 100 diváků.
Domácí se dostali rychle do vedení, ale Boletice postupně otočily skóre a mohou ještě zabojovat o druhé místo. Kaňkou byly dvě červené karty.
Verneřice – D. Poustevna 1:4 (0:0) B: Sovadina – Svačina 2, Heyl, Hrdlička. R: Jarisch. ŽK: 0:1, 47 diváků.
Po bezbrankovém poločase padaly góly v samotném závěru. Ještě deset minut před koncem byl stav 1:1, pak se hosté třikrát trefili a odvezli si tři body.
Mikulášovice – Kr. Lípa 5:4 (2:2) B: Kočka 2, Kolda, Linhart, L. Novák – Holubek 2, Cempírek, Matějka. R: K. Beneš. Bez karet, 90 diváků.
Ofenzivně laděný duel musel diváky bavit. Domácí byli vždy o krok napřed. Krásná Lípa třikrát srovnala, ale nakonec nemá ani bod.
Březiny – Těchlovice 3:0 (1:0) B: Pilík 3. R: Oborník. ŽK: 3:4, 140 diváků.
Hattrick Daniela Pilíka přivál Březinám tři body. Hosté přijeli přesně v jedenácti a postupně jim docházely síly.
Jiříkov – Markvartice 4:0 (1:0) B: M. Šolc 2, R. Häusler, K. Novák. R: Kadora. ŽK: 1:2. ČK: Šafránek (M), 110 diváků.
Jiříkov dlouho vedl pouze 1:0 a neměl nic jistého. Jenže pak přišlo vyloučení Šafránka a druhá trefa Spartaku. Po jasné výhře tak mohli domácí slavit titul okresního přeborníka.
Jiřetín p. J. – Dol. Habartice 3:4 (2:2) B: Materna (PK), Šimek, Winzig – P. Horvát 2, E. Horvát, Mir. Finkes. R: Jankech. ŽK: 3:4. ČK: Břeň (J), 80 diváků.
Ve šlágru kola se každou chvilku měnilo skóre. Za stavu 3:3 pak rozhodl habartický Miroslav Finkes. Domácí v závěru přišli o vyloučeného brankáře Břeňa a také o možnost vítězství v celé soutěži.
Šluknov B – St. Šachov 6:2 (1:0) B: Mládek 2, Jiřínský, Vyšohlíd, Svoboda, Král – Valenta, M. Soukup (PK). R: Hejl. ŽK: 0:5, 50 diváků.
Šluknovská rezerva se po dlouhé době radovala z vítězství. Rozhodla ale až v závěru, kdy v posledních dvaceti minutách nasázela poslednímu celku tabulky hned čtyři góly.

Chřibská spadla na úplné dno

Nejnižší okresní fotbalová soutěž má dohráno. Postupující Česká Kamenice přišla na hřišti druhého Rybniště o svou neporazitelnost. Velká Bukovina doma vybojovala pouze bod, ten jí ale stačil ke třetímu místu. Františkov zažil dobrou jarní část, a nakonec se vyhoupl na čtvrté místo. Bynovec nakonec utekl z posledního místa, ve Valkeřicích dal vítěznou branku
v 91. minutě, domácí vzápětí dostali dvě červené. Poslední tak skončila Chřibská.

Rybniště – Čes. Kamenice B 4:1 (3:0) B: Fiala, Škvor, vlastní Švejda, L. Novák – J. Kozelek (PK). R: German. ŽK: 3:1, 50 diváků.
Františkov – Huntířov 4:1 (1:0) B: Benda, J. Kuchař, Velebný, Zuček – Kindl. R: Janda. Bez karet, 50 diváků.
Valkeřice – Bynovec 3:4 (2:2) B: Karas, Grund st., Bambas – Veselý 2 (1 z PK), Slánský, Míka. R: Kotík. ŽK: 2:0. ČK: Ekrt, Slavík (oba Valkeřice), 50 diváků.
Vel. Bukovina – ROMA Děčín 1:1 (0:1) – na PK 4:5. B: Malý – Pecha. R: Forro. ŽK: 1:4, 100 diváků.

1. Č. Kamenice B 16 11 2 2 1 51:19 39
2. Tn Rybniště 16 10 0 0 6 47:24 30
3. Vel. Bukovina 16 8 0 2 7 31:37 26
4. Františkov n. Pl. 16 7 2 0 7 34:28 25
5. ROMA Děčín 16 8 2 1 5 37:26 20
6. Valkeřice 16 5 2 0 9 28:39 19
7. Huntířov 16 5 1 2 8 23:41 19
8. Bynovec 16 4 0 3 9 20:39 15