„První poločas byl vyrovnaný, nám se po půl hodině zranil Vlasta Michl a musel střídat. Mojžíř se dostal do vedení. Neuhlídali jsme standardní situaci a Tichovský dal branku hlavou. Ihned po rozehrávce jsme podnikli rychlý protiútok a Just byl sražen v pokutovém území domácích. Rangl zkušeně proměnil penaltu a bylo srovnáno. Za tohoto stavu se šlo i do kabin,“ popsal průběh klidného první půle trenér FK Jílové Josef Florián.

Hosté šli do druhého poločasu s tajným cílem pokusit se vstřelit druhou branku. „Mojžíř útočil na svou branku u diváků. My jsme se bránili velkému tlaku a občas jsme podnikali nebezpečný protiútok. A jednou nám dokonce vyšel, kdy Just prostřelil domácího Bičištěho,“ pochvaloval si kormidelník Jílového druhou branku.

Domácí se ovšem s porážkou smířit neměli a svůj tlak ještě vystupňovali. „No, bylo to peklo. My už jsme jen bránili a když už to vypadalo na naše vítězství, přišel trest. Po nedorozumění brankáře Beneše a stopera se kopal rohový kop. S následné skrumáže bohužel skóroval domácí Vitásek. Mojžíř chtěl více, my jsme ještě takticky střídali, abychom uchránili alespoň bod,“ sdělil Josef Florián.

Jílové tedy bodovalo po dvou zápasech, mohlo mít ovšem o nějaký ten bodík více. „Bod z venku a navíc z Mojžíře je velmi cenný. Nás jen trochu mrzí, že jsme ještě minutu před koncem vedli a nedokázali to udržet. Snad jsme si tu smůlu vybrali a příště už vyválčíme tři body,“ dodal závěrem Josef Florián. Jílové tak v tabulce I. A třídy poskočilo na jedenácté místo, vyhráno rozhodně nemá.

TJ Mojžíř - FK Jílové 2:2 Poločas 1:1. Branky: Tichovský, Vitásek – Rangl z PK, Just. Rozhodčí: Karel Beneš. ŽK: 5:5. Diváci: 180.
Jílové: Beneš – Dusik, V. Michl (26. Florián), Rangl, O. Michl – Čermák, Just, Štercl, Huček – Janda (90. Kulhánek), Ženíšek.