Jílovský nováček totiž v Horním Jiřetíně výkonem nepřesvědčil, na konci tak mohl být rád za bezbrankovou remízu. Penalty mu pak nevyšly.

„S výkonem nejsem vůbec spokojený. Hráči bohužel nenavázali na fotbal, který předváděli v minulých zápasech,“ zlobil se trenér Ondřej Barilla.

Moc pohledný fotbal se tedy nehrál. „Mohl za to bahnitý terén, hlavní byla bojovnost. A v té nás domácí předčili,“ posteskl si.

Jílovského kouče tak mohla potěšit alespoň nula, kterou udržel brankář Vosecký. „Směrem do obrany to bylo docela v pořádku. Ale směrem do útoku to bylo bezzubé. Záloha nepodporovala útok a na naší hře to bylo znát,“ všiml si Barilla.

Jílové je zatím jedenácté, přitom na šestý Vilémov ztrácí jediný bod! „V dalším kole hostíme Neštěmice. Bude to pro nás důležitý zápas. Věřím, že zlepšíme svůj výkon a získáme tři body,“ dodal na závěr Ondřej Barilla.

Horní Jiřetín/Litvínov – Jílové 0:0 – na PK 6:5

R: Krutina. ŽK: 0:1. Diváci: 100.

Jílové: Vosecký – Reichelt (58. Horáček), Gaher, Florián, Michalec (86. Kořínek) – Feledi, Bílek, Čermák, Kudrna (46. Vait) – Just, Kolář (87. Horyna)