„Pro nás je to ledová sprcha, sehráli jsme naprosto odlišný duel oproti derby s Juniorem,“ zklamaně pravil kormidelník Jílového Josef Florián. Hosty popravil hattrick Krušiny. Ten se dvakrát trefil hlavou, a v závěru přidal třetí branku, když unikl obraně Jílového, udělal Pekařovi kličku a střílel do prázdné brány. Hosté v útoku nebyli nebezpeční.

„Měli jsme nějaké náznaky šancí, ale nic většího tam nebylo. Kluci jakoby soupeře podcenili a ten vyhrál naprosto zaslouženě. Pro nás je to velké zklamání, chyběla mi na naší straně větší bojovnost,“ dodal Florián.

Přestanov – FK Jílové 3:0 (1:0)
Branky: Krušina 3. Rozhodčí: V. Budský. ŽK: 3:5. Diváci: 50.
Jílové: Pekař – Dusil, Rangl, V. Michl, O. Michl – Janda (46. Knotek), Just, Čermák, Huček – Barila, Ženíšek.

S porážkou 0:1 se vrátili fotbalisté FK Rumburk v rámci I.A třídy ze hřiště Sokola Milešov. O porážce rozhodl v prvním poločase diskutabilní pokutový kop, který proměnil domácí Hanzl.

„Bohužel o utkání rozhodla velmi sporná penalta, která se kopala již v deváté minutě,“ smutně konstatoval trenér rumburské party František Dužár. Hosté výkonem nezklamali, Milešov dostali pod tlak, vyrovnat se jim ale bohužel nepodařilo.

„Spálili jsme řadu šancí, nejméně šest jich bylo. Bohužel, když nedáme branku, nemůžeme pomýšlet na bodový zisk. I tak jsem ale s výkonem spokojen, nestává se, aby Milešov doma jen bránil. Musíme se z porážky oklepat a pořádně se připravit na derby se Šluknovem,“ burcuje hráče František Dužár.

Sokol Milešov – FK Rumburk 1:0 (1:0)
Branka: Hanzl (pk). ŽK 2:2. Sudí: Holub. Diváci 80.
Rumburk: Hadar - Pácha, Adamec, Just, Michalína - Pilko, Novák, Havel, Dracul - Škyta, Vyskočil. Střídali: Chlada za Vyskočila, Záruba za Pilka.