Zápas příliš záživnou podívanou nenabídl. Domácí, kteří jsou předposlední a zřejmě je nemine sestup, se tlačili do útoku. Naopak svěřenci Josefa Floriána vyčkávali a dočkali se jednoho bodu. „Bylo to utkání absolutně bez šancí. Bojovalo se o střed hřiště, kluci se nikam nehrnuli a nakonec máme jeden bod, který by měl stačit na záchranu,“ potvrdil kormidelník Jílového.

Největší možnost ke skórování měli domácí fotbalisté, když dostali šanci pokutového kopu po zbytečném faulu jílovské obrany. „Ale skvělý Pekař penaltu zneškodnil. Proti tomuto soupeři se mu daří, na podzim při domácím utkání chytil také pokutový kop právě proti Českým Kopistům. Postupem času bylo vidět, že domácí působili rezignovaným dojmem,“ povšiml si Josef Florián.

Jílové sezónu zakončí na domácím trávníku v derby proti Plastonu Šluknov. „Rádi bychom se rozloučili vítězstvím, ale budeme mít problémy s kádrem. Florián má berle, bratři Michlové jsou také mimo hru, Knotek plánuje dovolenou, nevíme, jak to bude se Šterclem. Musíme to nějak poslepovat. Když vyhrajeme, při jisté konstelaci hvězd bychom se mohli posunout na šesté, nebo sedmé místo. Při opačném vývoji, zase spadnout třeba na dvanácté. Uvidíme, jak to celé dopadne,“ nechce zbytečně předbíhat trenér FK Jílové Josef Florián.

ČESKÉ KOPISTY - FK JÍLOVÉ 0:0

ŽK 1:1, rozhodčí: Kyncl, 120 diváků.
Jílové: Pekař – Knotek, Rangl, Dusil, Florián (60. Janda ml.) – Čermák, Huček, Just, Štercl – Barilla, Janda st. (80. Jan Kulhánek)