Svěřenci trenéra Josefa Floriána, který po sezóně končí, doma bez větších problémů přehráli Milešov, kterému nastříleli pět branek.
„Milešov nás překvapil. Ale v opačném slova smyslu. Jeho dosavadní výsledky napovídaly, že to není ten Milešov, který jsme znávali. Hráli opravdu špatně, zápas se podobal tomu, který jsme před týdnem sehráli v Travčicích," přiznal Florián.

Do vedení dostal domácí Čermák, který se trefil pod víko. „Hosté toho moc neměli. V největší šanci byl Pazdera, ale zblízka se netrefil. Pak tam byly dvě střely ze střední vzdálenosti. To bylo vše," zdůraznil Florián.

Po změně stran se pak hlavou prosadil Drahoňovský, dvakrát udeřil Barilla a skóre uzavřel důrazný Kurty. „Jsme spokojení, byla to zasloužená výhra. Celý zápas byl v naší režii," měl jasno domácí kormidelník.

Jílové zakončí sezónu ve Šluknově. „Doufám, že se rozloučíme výhrou. Můžeme dokonce skončit šestí, což by na naše možnosti bylo dobré," dodal.

FK Jílové – Sokol Milešov 5:0 (1:0)

Branky: Barilla 2, Čermák, Drahoňovský, Kurty. R: Matys. ŽK: 2:2. Diváci: 80.

Jílové: Smutný – Červenka (65. Němec), Michl, Kořínek, Florián – Čermák, Drahoňovský, Kurty, Farkaš – Barilla, Kovařík (46. Horyna).