Domácí se dostali do vedení v 10. minutě, kdy Just krásně našel Kurtyho, a ten podél brankáře otevřel skóre. „Jenže pak se na hřišti zranili oba brankáři soupeře. První se srazil s Justem a odneslo to jeho koleno. Musela přijet i sanitka. Asi za deset minut se Kurty srazil s náhradním gólmanem. Kurty měl nakoplou nohu a musel střídat a brankář soupeře ležel bezvládně na trávníku. Nebyl to příjemný pohled. Sanitka si tak odvezla oba hráče naráz. Oba snad budou v pořádku. Tohle jsem ještě nezažil," kroutil nevěřícně hlavou trenér domácích Josef Florián.

Zápas byl průměrný, hosté s hráčem v brance navíc dohrávali po zkratu Půčaly o deseti. Když si v 80. minutě srazil obránce střelu Barilly do vlastní branky, bylo rozhodnuto. „Jakoby nám uškodilo, že soupeř neměl brankáře. Od té doby jsme nehráli dobře. Soupeř byl kvalitní, tři body bereme. S vývojem sezóny jsme samozřejmě spokojeni, ale někdy nám to herně hodně skřípe," dodal závěrem Florián.

FK JÍLOVÉ - ROUDNICE NAD LABEM B 2:0 (1:0)

Branky: Kurty, vlastní. Rozhodčí: Mráz. ŽK: 1:1. ČK: Půčala (Roudnice). Diváci: 70. Poločas: 1:0.

FK Jílové: Pekař – Vacek, V. Michl, Rangl, Florián – Farkaš, Huček, Kurty (26. Mitro, 60. Geletič), Červenka – Barilla, Just.