Domácí trenér Josef Florián nemohl pochopitelně počítat s Barillou a také s Justem, který pyká za vyloučení ve Šluknově. Základ ke své výhře dali domácí již v prvním poločase. „Zhruba po dvaceti minutách se do míče opřel Huček a jeho střelu tečoval obránce hostí mimo dosah vlastního brankáře. A ve
36. minutě jsme udeřili po standardní situaci, kdy se hlavou prosadil kapitán Radek Rangl," vyzdvihl domácí stratég dva gólové momenty v první půli.

Po změně stran si jílovští hráči hlídali svůj náskok a navíc přidali třetí branku. „Patnáct minut před koncem Kurty svým centrem oslovil Čtvrtníčka, který hlavou přidal definitivní pojistku," podotkl Florián.

Jílové tak dalo zapomenout na šluknovský výprask, přesto nebyl Josef Florián spokojený. „Byl to průměrný zápas, my jsme měli ze soupeře respekt. Hrobce ale byly neškodné. My jsme je sice neválcovali, ale o fous jsme přeci jen byli lepší," dodal kouč vítězného mužstva.

FK JÍLOVÉ - TJ HROBCE 3:0 (2:0)

Branky: Huček, Rangl, Čtvrtníček. R: Karrmann. ŽK: 3:3. Diváci: 90. Poločas: 2:0.

FK Jílové: Pekař – O. Michl