Všechny branky padly v prvním poločase, čistým hattrickem se blýskl jílovský záložník Just. Domácí kouč Josef Florián se tak po dvou prohraných zápasech mohl opět usmívat. „Myslím, že od začátku nebylo co řešit. Už po sedmi minutách se prosadil po otočce krásně Ondra Barilla, o sedm minut později se na vápně uvolnil Červenka a přidal k tyči druhou branku. Vlastně stejný scénář, jako se Střekovem," usmíval se Florián.

Ovšem hosté nemohli na obrat v zápase myslet, Jílové jim to nepovolilo. „Do čtyřicáté minuty přidal tři branky Just a my vedli už 5:1. Hosté snížili na 4:1 z trestného kopu, jinak nic jiného neměli," pravil Florián.

Po změně stran mohlo Jílové přidat další branky, v koncovce se už ale tolik nedařilo. „Kluci už utkání v klidu dohráli, náskok, který si vytvořili v prvním poločase, byl dostačující," spokojeně řekl jílovský stratég.

K dalšímu utkání jede Jílové do Roudnice, kde na něj čeká tamní rozjetá rezerva. „Roudnice dala ve dvou zápasech dvanáct branek. Takže nás čeká těžká dřina, ale pro nějaký bod tam jedeme. A naše cíle do konce soutěže? Rádi bychom byli na bedně," prozradil závěrem Florián.

A Jílové k tomu nemá daleko. Druhý Střekov má 39 bodů, Milešov a Jílové mají na svém kontě 36 bodů. Ovšem pátá Roudnice B má jen o tři body méně a Březiny vydolovaly bodů 30.

FK JÍLOVÉ - MSK TRMICE 5:1

Branky: Just 3, Červenka , Barilla – Melichar. Rozhodčí: Smreček. ŽK: 0:2.  Diváci: 80. Poločas: 5:1.

FK Jílové: Schmeiler – O. Michl, V. Michl, Rangl, Florián (70. Vacek) – Červenka (75. Valenta), Just, Štercl, Farkaš – Barilla (60. Jan Kulhánek), Kurty.