V konkurenci Kozlovny Ládi Vízka prošpikovanou bývalými hvězdami ligy a reprezentace, podobně na tom byl kádr Bohemians pod dohledem Karola Dobiáše, Bobr týmu (Xaverov) v čele s Karlem Pitákem, Dolních Počernic, U Buldoka (Rajnoch, Mario Lička) a Domečku (Odolena Voda), ani jednou neprohráli.

Tým složený z hráčů z Vlašimska, Děčína a Prahy, v jehož středu byl také bývalý sparťan a reprezentant Petr Gabriel, porazil Dolní Počernice 5:1, Kozlovnu 6:1, Bohemians 7:5, Domeček 18:0, U Buldoka 5:1 a remizoval s Bobr týmem 2:2.

DĚČÍNSKÁ STOPA pomohl týmu Jelínek k vítězství na turnaji starých gard.Nejlepším střelcem turnaje se stal se 17 góly Milan Čapek, nejlepším brankářem byl vyhlášen Pavel Šimáček mladší. Oba reprezentovali právě vítězný Jelínek tým. Na druhém místě skončili Klokani z Bohemians.

„Všem, co za nás (Jelínka) nastoupili, děkuji. Myslím si, že zahrát si proti takovým hráčům je pro nás veliká čest a první místo je třešnička na dortu. Hlavně jsme měli výbornou partu,“ radoval se po vítězství v turnaji trenér a manažer týmu Jiří Toula a ještě dodal: „Zvláštní poděkování patří Jirkovi Ranglovi a Karlovi Chalušovi.“

Děčínskou stopu ve vítězném týmu obstarali tito hráči: Radek Rangl, Martin Malát, Zdeněk Erneker, Tomáš Sadílek, Jan Mataj, Marcel Němec a vedoucí Jiří Rangl starší. „Závěrem bych chtěl poděkovat Janu Margušovi, který se kvůli zranění letos neúčastnil. Ale díky němu jsme se turnaje po celých devět let mohli účastnit, jelikož byl u zrodu samotného týmu Jelínek,“ podotkl Radek Rangl.