Divize dorostu

Blšany – Slovan Varnsdorf 2:0. Starší dorost. „Prohrát se může, i prohra patří ke sportu. Ale já jsem zklamán jak kluci dnes k utkání přistoupili. Jejich koncentrace na zápas nebyla v pořádku. Pokud se nesoustředí jen na samotný zápas a řeší věci, které jim nepřísluší, pak se nemůžeme divit, že nebodujeme. Vymlouvat se na to, že nám chybí tři hráči základní sestavy nemá cenu,“ neskrýval velkou nespokojenost trenér hostů František dužár.

Blšany – SK Slovan Varnsdorf 6:1. Ml. dorost. Varnsdorfský Slovan navázal ne nepříliš koncentrovaný výkon svých starších kolegů a dokonce nafasoval na cestu domů šest branek.

I. A třída st. žáků

Šluknov – Slovan Varnsdorf 3:3. Branky hostů: Ondráček 2, Materna (góly domácích nebyly nahlášeny). „Zápas byl jako na houpačce. Prohrávali jsme 2:0, pak to otočili na 2:3 a nakonec, když už to vypadalo, že si odvezeme veledůležité tři body tak si necháme dát hloupý gól. Je to škoda bylo to na tři body, zvlášť ve druhé půli po druhém inkasovaném gólu jsme ovládli hru. Ale Šluknov má hodně kvalitní mužstvo, takže i bod z jejich hřiště se počítá,“ řekl trenér hostů Kosáček.

II. liga žen

Varnsdorf ženy – Liteň 1:3. Po předchozí domácí výhře nad Rakovníkem se varnsdorfské ženy chtěly pokusit o další tříbodový zisk, zápas s Lítní ale nezvládly a prohrály. Sestava : Reinová – Štefanová, Mich. Mullerová, Mart. Mullerová, Poncová, Chalupná, Mokrá M., Mokrá E., Schovancová, Junngmanová, Řezáčová.