Jen dva okresní celky ze tří dokázaly v sedmém kole fotbalové I. B třídy bodovat. Naprázdno vyšly Mikulášovice, Benešov nad Ploučnicí a také Heřmanov.Lídr soutěže z Velkého Šenova doma narazil na ústecký Ravel. Nováček byl domácím vyrovnaným soupeřem. Vítěznou branku vstřelil na začátku druhého poločasu Skyva. „Byl to vyrovnaný boj, pohledný pro diváky. Tři body jsou cenné, Ravel byl těžkým soupeřem," přiznal domácí funkcionář Pavel Müller.

Velký Šenov- Ravel Ústí n. L. 3:2 (2:2) B: Skyva 2, Malý - Kamiš, Kříž. R: Topinka. ŽK: 1:3. Diváci: 90.

V. Šenov: Janda - Štěpánek, Snášel, Rubanický, Maier (Zbončák) - Demeter, Malý, Čurgali, Podhora - Skyva (Freisler), Tlapák (Kirchberger).

První neúspěch v soutěži zažily Mikulášovice, které prohrály v Hostovicích 1:4. Domácí nastříleli tři branky v posledních dvaceti minutách. „Poprvé jsme vyjeli za hranice okresu a hned to bylo znát. Náš výkon byl ustrašený, v soubojích jsme byli pozdě. Prohra byla naprosto zasloužená," zklamaně pravil předseda Mikulášovic Jaroslav Šulc.

Hostovice - Mikulášovice 4:1 (1:0) B: Šimáček, Štorc, Strnad, Smrž - Šipula. R: Zitko. ŽK: 3:3. Diváci: 100.

Mikulášovice: Tesař - M. Soukup ml. (75. Petružálek), Kozák, Vítek, Vl. Soukup - Habr, Šipula (67. Kočka), Novák, Linhart - Šach, Hoštička (42. M. Soukup st.).

Benešov n. Pl. měl na hřišti Brné tři body na dosah ruky. Jenže pak přišel zkrat, čtyři inkasované branky a konečná porážka 3:5. „V 55. minutě jsme vedli 3:1 a naše hra byla dobrá. Pak přišel zkrat a vyloučení stopera Ondrejkoviče a domácí během deseti minut rozhodli o svém vítězství. Doplatili jsme na vlastní nedisciplinovanost," mračil se trenér hostí Miroslav Vrabec.

Brná - Benešov 5:3 (1:1) B: Heřman 2, Králík 2, Stakič - Janda, Horvát, Brom. R: Šíla. ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (P. Ondrejkovič). Diváci: 80.

Benešov: Minařík - Vitner, Ondrejkovič, Hora (75. Kropáč), Pařízek - Mysliveček V. (46. Jäger), Mysliveček J. (46. Brom), Janda - Kolář, Horvát.

Podruhé v řadě bodovalo Horní Podluží, tentokráte si přivezlo dva body ze hřiště střekovské rezervy. Čechie se tak po nepovedeném úvodu začíná zvedat. „Je to ale škoda, byli jsme lepším týmem, ale nedařilo se nám v koncovce. Na druhou stranu jsme poprvé v sezóně udrželi čisté konto," nechal se slyšet kouč Čechie Pavel Rokos.

Střekov B - H. Podluží 0:1 na PK. Rozhodující PK: Bandas. R: Novotný st., ŽK: 1:2. Diváci:90.

H. Podluží: Pažebřuch - Kalista, Sobota, Peleška, Fiala - Fučík, Bulejko, Chaloupecký, Bláha - Bandas, Riedel.Střídal:Hanykýř.

Neuvěřitelný kolaps předvedli fotbalisté Heřmanov na půdě Chuderova. Nováček soutěže vedl na hřišti favorita ještě patnáct minut před koncem 4:1, přesto si nepřivezl ani bod.

Chuderov vstřelil ve zbývající čtvrthodince čtyři góly a velmi divoké utkání otočil ve svůj prospěch. Hosté nakonec dohrávali bez tří vyloučených hráčů! Heřmanov tak klesl na předposlední místo.

Chuderov - Heřmanov 5:4 (1:2) B: Guttmann 3, Kratochvíl z PK, Jouza - Rojko 3 (1 z PK), Horvát. R: Lesňák. ŽK: 5:6. ČK: Vosyka - Horvát, Pospíchal, Šturm. Diváci:60.

Heřmanov: Pospíchal - Váňa, Raba, Mataj, Wenzel - Drobúl, Šturm, Rojko, Horvát - Chlouba, Znamínko. (Stehlík, Havlíček, P. Herák).