Benešovští fotbalisté jsou na druhém místě a stále drží bodově krok s vedoucí Brnou. Mladý tým doma splnil roli favorita a poslední Trnovany porazil jasně 6:0. „Soupeř bránil v deseti lidech, nám chvíli trvalo, než jsme se proti zhuštěné obraně prosadili. Pak už bylo skóre jen otázkou času. Škoda jen dalších neproměněných šancí," shrnul své pocity vedoucí Benešova Miroslav Vrabec. V dalším kole se Benešov opět představí doma, kdy hostí předposlední Ravel Ústí.
Benešov n. Pl. – Trnovany 6:0 (3:0) B: Kolář 2, Kropáč 2, M. Ondrejkovič, Jäger. R: Trojan. ŽK: 0:2, 60 diváků.
Benešov: Minařík – Mysliveček, Hora, Horvát, Pařízek – Jäger, Chmelík, Kolář, Ondrejkovič – Brom, Kropáč. Střídali: Polanský, Krédl.

Velmi nepovedený zápas mají za sebou hráči Velkého Šenova. Doma předvedli podprůměrný výkon a zaslouženě podlehli Hostovicím. Obě branky hostů dal po individuální akci Šimáček. „Z naší strany to bylo špatné. Za celý zápas nám nevyšla ani jedna akce, většinou vinou nepřesné, hlavně koncové, nahrávky. Naopak hosté vytěžili z minima maximum," smutnil domácí funkcionář Pavel Müller. Velký Šenov je na šestém místě, v dalším kole se představí na půdě osmého Střekova B.
Velký Šenov – Hostovice 0:2 (0:1) B: Šimáček 2. R: Koždoň. ŽK: 5:3. Diváci: 30.
V. Šenov: Kysela – Malý, Snášel, Freisler, Maier – Kříž, Podhora, Čurgali (Stoklásek), Demeter (Schneider) – Kirchberger, Skyva.

Heřmanov doma doslova vydřel bod proti střekovské rezervě, na penalty však byli úspěšnější hosté a odvezli si bonusový bod. „První poločas byl špatný, hrálo se za deště 
a oběma týmům se moc nedařilo. Obě naše branky padly po hrubých chybách. Kontaktní trefu však obstaral Rojko, 
v poslední minutě vyrovnal Horvát. Na penalty už byli šťastnější hosté," popisoval utkání vedoucí Heřmanova František David.
Nováček I. A třídy je devátý, v dalším kole hraje na půdě desátého Svádova.
Heřmanov – Střekov B 2:2 (0:1) – na PK 3:4. B: Rojko, Horvát – Růžička 2, rozh. PK Baláž. R: Novotný. ŽK: 3:2. Diváci: 20.
Heřmanov: Wenzel – Váňa, Čapek, Kosejk, Šturm – Havlíček, P. Znamínko, Rojko, Horvát – Marguš, Drobúl.

V Horním Podluží se překvapení nekonalo. Domácí Čechie proti favorizované Brné bojovala, lídrovi tabulky přesto podlehla 0:3. „S výsledkem i výkonem týmu jsem spokojený. Hrálo se na těžkém terénu, v dešti a zimě, utkání moc fotbalové krásy nenabídlo. Přesto se ale oba týmy snažily o ofenzivní pojetí hry," povídal trenér Brné Milan Česlák. Domácí prohrávali ve 22. minutě 0:2. Nejprve se po faulu na Gibalu trefil z penalty zkušený Heřman, Betka pak obstřelil brankáře. Na domácích byla od té doby vidět nervozita, spoustu míčů jen nakopávali," vyprávěl Česlák. Po přestávce udeřila Brná potřetí a zpečetila své vítězství.
Čechie tak zůstává na jedenáctém místě a nadále bude muset tvrdě bojovat o záchranu. V dalším kole navíc jede na půdu třetího Chlumce.
Horní Podluží – SK Brná 0:3 (0:2) B: Heřman z PK, Betka, Gibala. R: Löffelman. ŽK: 2:0. Diváci: 50.
Hor. Podluží: Bukáček – Kalista, Peleška, Sobota, Riedel – Bošťík, Dančo, Bulejko, Bláha – Bandas, Čech. Střídali: Prokop, Fučík, Pešek, Chaloupecký.

Už je to tradice. Jakmile hrají Mikulášovice doma, většinou jsou z toho tři body. A nejinak tomu bylo i v důležitém zápase proti Svádovu, kdy nováček I. B třídy zvítězil 5:3. Hosté se hodně zlobili na rozhodčího, který prý odpískal přísnou penaltu. Ta zápas vlastně zlomila.
Mikulášovice tak v tabulce drží sedmé místo a mají velmi blízko k záchraně. V 23. kole je však čeká těžká šichta, když se představí na půdě favorizované Brné.
Mikulášovice – Svádov 5:3 (1:1) B: T. Soukup 2, Novák 2, M. Soukup z PK – Prokeš, Hovhanisjan, Machač. Rozhočí: J. Šefčík. ŽK: 1:3. Diváci: 80.