Z ostatních zástupců děčínského regionu v této soutěži Česká Kamenice vyhrála, Březiny remizovaly a Benešov prohrál.

Srbice – Březiny 2:2 (2:0)

„V nekompletní sestavě jsme začali velmi vlažně a domácí nás potrestali dvěma brankami. Postupem času jsme se rozehrávali a ve druhé části už to bylo na jednu branku. Na víc, než na vyrovnání, to ale nestačilo. Škoda těch nastřelených brankových konstrukcí,“ poznamenal trenér hostujícího celku Vladimír Puncman. Branky Březin: Wirkner, Svoboda.

Chlumec – Benešov n. Pl. 4:2 (3:2)

„K tomu se mluví těžko. Obě mužstva to odflákla a dělala spoustu chyb. Na rozdíl od nás jich domácí využili více,“ řekl trenér Benešova M. Kougl. Branky Benešova dali Kolář a M. Ondrejkovič.

Heřmanov – Vaňov 1:1 (0:1)

„Letos nás poslala dolů střelecká nemohoucnost. I dnes jsme měli obrovskou převahu, ale to co nedáme, je až neuvěřitelné. Ve druhé půli nám drtivý tlak přinesl alespoň vyrovnání z kopačky Rojka. Po dnešním zápase je už jasné, že padáme dolů,“ prohodil smutně trenér domácích Saša Lollok.

Č. Kamenice – Petrovice 1:0 (0:0)

„Moc dobře jsme nehráli, ale jednu ze svých šancí jsme proměnili a vyhráli jsme. Soupeř byl zdatným protivníkem i když hrál dlouhou dobu bez vyloučeného hráče,“ řekl domácí trenér J. Rákosník. Branku dal Kozelek.