Favorit byl tedy nadmíru jasný a předpoklady se naplnily. V dalších zápasech si Heřmanov s chutí zastřílel v utkání s posledními Liběšicemi a česká Kamenice bohužel neudržela bezbrankovou remízu až do konce, když inkasovala dvě minuty před koncem.

Březiny – Benešov n. PL.

3:1 (3:1)

„Bylo to takové to povinné vítězství v derby. Hosté hráli nepříjemně, hodně nás napadali a my nemohli rozvinout naší hru. V závěru už jsme sice byli jasně lepší, ale neproměnili jsme několik výborných příležitostí,“ poznamenal trenér Březin Vladimír Puncman. Jeho protějšek Miloslav Kougl dodal: „Soupeř byl fotbalově lepší, ale myslím si, že jsme byli důstojným soupeřem.“. Branky dali: Svoboda, Pařez, Drahoňovský – Staněk z PK.

Heřmanov – Liběšice

10:1 (3:0)

„Sešli jsme se v silné sestavě a pomohly nám dva rychlé góly v úvodních patnácti minutách. Tým si věřil, hrál svou hru a s chutí střílel, “ pochvaloval si trenér Heřmanova Saša Lollok. Branky Heřmanova dali: Rojko 3, Goldammer 2, Sluka, Znamínko, Stehlík, Červinka, Němec.

Svádov – Č. Kamenice

1:0 (0:0)

„Nezvládli jsme posledních patnáct minut zápasu a to jak po stránce taktické, tak i fyzické. Gól jsme dostali dvě minut před koncem od úplně volno hráče,“ řekl trenér České Kamenice Josef Rákosník.