„Remíza je to nakonec asi zasloužená. Na druhou stranu po tom vývoji, když jsme prohrávali o tři góly, jsou dva body velmi dobré," přiznal domácí kapitán Radek Rojko.

„Bylo to strašné, takový obrat jsem ještě neviděl," kroutil hlavou trenér hostujícího týmu Roman Tikovský.

V poločasové přestávce na tom byli lépe hosté, vedení 2:1 jim vystřelil Michal Rohlík, za domácí srovnával Vlasák. „Chuderov má zkušený tým, fotbalově na tom byli dobře. V první půli byli hodně efektivní," podotkl Rojko.

Začátek druhé půle zastihl Heřmanov v nedbalkách. Pospíchala překonali Zvonek s Jouzou, Mataj navíc pohrdl pokutovým kopem. „Pak jsme prostřídali a hlavně Vašoun to hodně zbláznil. Přišly dvě rychlé trefy a byli jsme zpět v zápase," pokračoval heřmanovský záložník.

Domácí nezlomil ani Moučkův zásah. „Vzápětí snížil právě Vašák, který se trefil do šibenice. A remízu nám zajistil v samotném závěru Líbal," dodal Rojko.

V penaltové loterii pak byl Heřmanov šťastnějším a s nejlepší ofenzivou v I.B třídě je na čtvrtém místě. Chuderov je naopak až dvanáctý. „Dát venku pět gólů a nevyhrát je neomluvitelný zkrat. V kabině byla pořádná bouřka. Každý se snažil házet to na druhého, ale jsme tým, může za to všech jedenáct hráčů," zuřil Tikovský.

Heřmanov - Chuderov 5:5 (1:2) - na PK 7:6.

B: Vlasák, Stehlík, Majerik, Vašák, Líbal - M. Rohlík 2, Zvonek, Jouza, Moučka. R: Kloub. ŽK: 1:2. Diváci: 58.

Heřmanov: Pospíchal - Majerik, Z. Čapek, Havlíček, Líbal - Váňa (67. Vašák), Rojko, Mataj, Fr. Znamínko (61. Stehlík) - E. Horvát, Vlasák