Vilémovští fotbalisté si po debaklu v Kadani (5:0) ve středu trochu spravili chuť při pohárovém utkání v Rumburku, kde hladce zvítězili 6:0 a chtěli v dalším domácím zápase Krajského přeboru svým fanouškům ukázat, že fotbal nezapomněli hrát a že se ještě alespoň o to druhé místo v tabulce poperou.

Vilémov – Litoměřice 3:1 (0:0)

Hosté přijeli s jednoznačnou bránící taktikou a ta se jim dařila po celý první poločas, kdy domácí ve velice kombinované sestavě nedokázali z velkého tlaku vstřelit alespoň jednu uklidňující branku. Největší vzruch tak přinesla 39. minuta, ve které byl domácí Pavel Svoboda faulován zezadu Ivančem, za což viděl litoměřický fotbalista červenou kartu.

Vše podstatné, tedy alespoň co se výsledku týče, se tak začalo odehrávat až po změně stran. Do vedení šli velmi překvapivě hosté, když domácí obrana ve 48. minutě úplně zapomněla na Vlasáka – 0:1. Pět minut nato už ale bylo vyrovnáno. Po centru Hyky se ve vápně skluzem prosadil Šmalcl. V 68. minutě pak potvrdil svou současnou skvělou formu Kotiš, který se proháčkoval mezi třemi protihráči a přesnou střelou strhl vedení na vilémovskou stranu. Definitivní podobu dala výsledku 72. minuta, kde připravil skvělý Kotiš tutovku hejlovi, který prázdnou brankou prostě nemohl minout. V závěru si hosté ještě vykoledovali dvě červené karty, ale ani trojnásobnou přesilovku už domácí nedokázali využít.

Branky: 53. Šmalcl, 68. Kotiš, 72. Hejl – 48. Vlasák. ŽK 2:5. ČK 0:3. Před 270 diváky řídil Beneš.

Stap Tratec Vilémov: Janda – Kessler (75. Vichterey M.), Šmalcl, Špinka – Hejl, Svoboda Pavel, T. Jägr, Kotiš (83. Hostaš) – Lehrl, Svoboda Petr. Trenér M. Suchomel.