Řezuz Děčín – Chomutov

0:0

Vzhledem ke kombinované sestavě domácích, kterým chyběly minimálně tři základní stavební kameny (Novák, Majer, Dvořák) a vzhledem k tomu, že přijel celek z popředí tabulky bylo jasné, že to nebude pro řezníky vůbec jednoduché utkání. A předpoklady se naplnily.

Hosté byli o kousek lepším týmem po celé utkání. Byli pohyblivější, měli mírnou herní převahu a také více možností. Domácí se spíše soustředili na pozornou obranu a spoléhali na to, že by se mohl vydařit nějaký ten brejk.

V první půli přinesly vzruch chvíle okolo dvacáté minuty. Nejprve měl obrovskou šanci hostující Danoski, místo střely ale volil nepovedený centr. Na druhé straně zahrozil prudkou střelou Stožický, mířil ale těsně nad.

Druhá část byla dlouho hodně nezáživná. Hosté sice měli nadále mírnou herní převahu, ale k vážnější možnosti je domácí nepustili. Až na 68. minutu, kdy spálil jasnou tutovku Eiselt. Rozhodnout mohl na druhé straně Demčenko, který se dostal v 77. minutě do první a poslední šance Děčína. Jasnou stoprocentní možnost, kdy najížděl sám na brankáře, ale neproměnil a zápas tak dospěl do bezbrankové remízy.

ŽK 1:0. 180 diváků, řídil Hajšman.

Řezuz Děčín: Chodura – Hubený, Jirchář, Krejčík – Mataj, Žák, Žáček – Vlasák (79. Matoušek) – Demčenko (90. Kyncl), Stožický. Trenér V. Vašák.