Řezuz Děčín – Teplice B

3:1 (1:0)

„Béčkové“ hřiště nedovolovalo vinou mnoha nerovností kombinační hru, přesto se hrál pohledný fotbal. Tepličtí mladíci se představili jako velice dobře fyzicky připravené mužstvo, hodně běhali a byli velmi nepříjemní. Větší fotbalová kvalita ale byla přece jen na straně domácích. První šanci v utkání měli po půlhodině hry hostující mladíci, trefili ale jen tyč děčínské branky a z protiútoku domácí udeřili. Prostě klasické nedáš – dostaneš. Dvořák zatáhl míč po pravé straně a na jeho centr si nejvýše naskočil Čonka – 1:0.

Do druhé půle se už nastupovalo za úmorného vedra, přesto se nadále hrál pohledný rychlý fotbal. V 60. minutě měli domácí výhodu trestného kopu, k jeho exekuci se postavil Runt a přesnou střelou k levé tyči zvýšil vedení domácích již na dvoubrankový rozdíl. Devět minut před koncem si ale řezníci neodpustili chybu v rozehrávce, kterou okamžitě potrestal Moulis a bylo zase o co hrát. Jenže hned po rozehrávce nacentroval do vápna míč Stožický a Matoušek přesnou hlavičkou stanovil konečný účet zápasu.

Branky: Čonka, Runt, Matoušek – Moulis. bez ŽK, 50 diváků, řídil Matys.

Řezuz Děčín: Chodura (46. Erneker) – Jirchář, Novák, Krejčík – Mataj, Čonka, Žák, Žáček – Runt – Dvořák, Demčenko. Střídali: Stožický, Tlapla, Kyncl, Matoušek, Šohaj, Meduna. Trenér V. Vašák