V prvním dějství kraloval domácí výběr. Do dvacáté minuty své šance postupně zahodili Kopřiva, Rein, Buryánek a Očipka. Pak ale Dobeš obalamutil dva blšanské obránce, přistrčil míč Reinovi, který prostřelil Klímu – 1:0. Domácí pokračovali v náporu, jedinou příležitost hostů vytěsnil Vaňák na roh.

Sedm minut před poločasem zachyboval jinak výtečný brankář Klíma a pro Očipku už nebyl problém trefit odkrytou branku Blšan – 2:0. „Kluci předvedli dobrý poločas, ovšem měli jsme vést daleko vyšším rozdílem. Klidně to mohlo být 6:0 a bylo by to bez zbytečných nervů,“ kroutil hlavou vilémovský manažer Libor Sklenář.

Po změně stran Blšany srovnaly hru a brzy se dočkaly snížení. V 57. minutě Jirchář našel hlavičkou pouze blšanského Klinku a ten pohodlně zblízka snížil – 2:1. Domácí pokračovali v zahazování šancí, hlavním „paličem“ byl Rein, který neproměnil hned několik nájezdů na brankáře Klímu.
Naštěstí to Vilémov mrzet nemuselo, Blšany se k vyrovnávací trefě nedostaly.

Další body tak zůstaly v malé vesničce na Šluknovsku. „V první půli to byl dobrý výkon. Hosté se ve druhé půli zlepšili, naštěstí se jim druhou branku vstřelit nepodařilo. Jinak je naše vítězství naprosto zasloužené,“ dodal vilémovský funkcionář.

SK STAP TRATEC VILÉMOV - FK CHMEL BLŠANY 2:1

Poločas: 2:0. Branky: Rein, Očipka – Klinka. R: Krupa. ŽK 2:3, 370 diváků.
Vilémov: Vaňák – Hyka, Šmalcl, Kopřiva (53. R. Vichterey), Jirchář – Vavroušek, Matějov, Buryánek (82. Winzig), Dobeš – Očipka, Rein (89. Škyta)