Vilémovští na svého soupeře vyrukovali hned se čtyřmi posilami z Varnsdorfu. A úvod utkání je zastihl ve skvělém světle. Už po šesti minutách spálil velkou šanci Just, ale za pět minut už se domácí radovali. Prokřehlé diváky potěšila parádní ulička Očipky a Kurelova střela do šibenice – 1:0. V 18. minutě navíc Chod zahrál perfektně trestný kop 
a stoper Kouřil hlavou překonal Sovu podruhé – 2:0. „Pak zahodil šanci Chod a po něm opět Just," říká vilémovský manažer Libor Sklenář.

Ve 42. minutě však přišlo snížení, špatně pokrytý Moravec nedal Vaňákovi šanci – 2:1. O dvě minuty později proskákal míč z trestného kopu Krecjara na tyč. Po ní se překulil těsně za brankovou čáru, Vaňák už zasáhl pozdě – 2:2. „Dvě chyby darovaly hostům dvě branky," mračil se Sklenář.

Po změně stran se domácí samozřejmě snažili strhnout vedení na svou stranu. V 52. minutě vychytal Sova tutovku Šťastného. Pět minut před koncem se radovali z branky hosté, jejich útočník byl naštěstí v postavení mimo hru.

Vilémov tak po výsledku 2:2 dva body ztratil. „Musíme litovat neproměněných šancí 
a našeho dvouminutového výpadku ke konci prvního poločasu. Soupeř se pak chytil a sehrál s námi vyrovnanou partii. Pochvala patří všem třem sudím, kteří odvedli dobrý 
a objektivní výkon," dodal závěrem Sklenář.

Vilémov tak zůstává na čtrnáctém místě. V dalším kole se představí na půdě devátých Lovosic.

STAP TRATEC VILÉMOV - ČESKÝ BROD 2:2 (2:2)

Branky: 11. Kurel, 18. Kouřil – 42. Moravec, 44. Krejcar. R: Mrkáček. 
ŽK: 3:2. Diváci: 90.

Vilémov: Vaňák – Vavroušek, Jirchář, Kouřil, Mach – Očipka (60. Čuda), M. Nagy, Chod, Just – Kurel, Vilkovský (46. Šťastný).