Zlepšení bylo patrné, na teplický skalp to ale ještě nebylo. Kategorie U 10 a U 11 Fotbalové akademie Petra Voříška Děčín doma padly s favoritem krajské soutěže – teplickým Juniorem.

Starší fotbalisté chtěli napravit dva hrozivé debakly 
z minulé sezóny. „Soupeř vyhrál zaslouženě, přeci jen byl vidět pokrok oproti předešlým duelům. Většina kluků odvedla bojovný výkon na hranici svých možností, a proto zaslouží i přes porážku pochvalu," nechal se slyšet trenér Vratislav Lána.
U 11: FAPV Děčín – Junior Teplice 10:24 (3:7, 2:8, 2:7, 3:2)
Sestava I: Korselt 2, Lána 2, Dufek 1, Bojčev, Cuchý, Dítě, Sýkora, Szymanski.
Sestava II: Černý 2, Bucek 1, Kny 1, Piálek 1, Chadraba, Kostkuba, Pekař, Stránský.

Velmi vyrovnanou partii pak se silným soupeřem sehrála kategorie U 10. Po dvou zápasech dokonce FAPV Děčín vedla 6:2, nakonec však prohrála 9:13.

„V prvních poločasech měli kluci síly a stačili napadat rozehrávku soupeře. Bohužel ve druhém dějství jsme odpadli fyzicky a hosté měli utkání pod kontrolou. Teplicím se hlavně dařily kombinace. Přes porážku musím všechny hráče pochválit za snahu, bojovnost a fotbal, který na hřišti předváděli. Těší mě také to, že jsme byli schopni dát dohromady dva týmy, jež odehrály  víceméně vyrovnané partie s nejsilnějším soupeřem v krajské soutěži," pochvaloval si nakonec trenér FAPV U 10 Josef Štercl.
U 10: FAPV Děčín – Junior Teplice 9:13 (2:1, 4:1, 2:6, 1:5)
Sestava I: Korselt, Tůma, Drnec, Fischer 2, Zíma 2, Kuthan, Černý 1.
Sestava II: Lána, Štercl 1, Kubeš, Stýblo, Růžička 1, Lauko, Šmucr 1, Bednář 1.

Byl to poloviční úspěch. Zatímco kategorie U 9 Fotbalové akademie Petra Voříška Děčín Litoměřice smetla, mladší tým U 8 na stejného soupeře nestačil.

Svěřenci trenéra Martina Nácara předvedli parádní výkon a zaslouženě Litoměřice deklasovali 29:7. Hned devět branek vstřelil děčínský Patík. „Utkání bylo od začátku pod naší kontrolou. Byli jsme silní na balónu a nebáli jsme se jít do souboje jeden na jednoho. Za zmínku stojí i první gólový zápis v soutěži pro Lukáše Vondráčka a Dana Zgibura," nechal se slyšet trenér kategorie U 9 Martin Nácar.
U 9: FAPV Děčín – FK Litoměřice 29:7 (9:4, 5:1, 9:2, 6:0)
Sestava I: Kukla 7, Abtrachimov 4, Mašek 2, Dvořák 1, Žák, Šedivý, J. Vondráček, Bucha.
Sestava II: Patík 9, Hloušek 2, Fujera 1, Vorel 1, Zgibur 1, L. Vondráček 1, Pytlík, T. Polák.

Trenér Radek Rojko a jeho tým U 8 naopak na Litoměřice nestačil a prohrál 10:22. „Utkání se klukům moc nepovedlo. Prohrávali jsme osobní souboje a pomalu obsazovali hráče. Ale i takové zápasy se musí odehrát, aby se kluci zlepšovali," uvedl trenér Rojko.
U 8: FAPV Děčín – FK Litoměřice 10:22 (2:5, 5:7, 1:2, 2:8)
Sestava I: Štěpánek 2, Šuman 3, Konečný 1, Voříšek 1, Havlík, Rojko, Vyskočil.
Sestava II: Slavík , Dufek 1,  Poluda 2, Hřebík, Dreschler, Kůčera, Pacovský.