S největší pravděpodobností se jednalo i o poslední soutěžní zápas samotného fotbalového klubu. Není žádným tajemstvím, že se chystá sloučení s FK Junior Děčín. Nový tým byl měl hrát pod jménem druhého týmu I. A třídy.

Ale zpět k samotnému utkání v Brozanech. „Proti nám stal vynikající soupeř. Na jména typu Rady, Veleby a Diveckého kluci prostě nestačili. Přehráli nás hlavně zkušeností, neměli jsme šanci,“ rezignovaně pravil trenér Řezníků Pavel Horáček.

Na samotných hráčích bylo vidět, že už o nic opravdu nejde. „Už poslední tři zápasy bylo vidět, že kluci už chtějí jen zpackanou sezónu prostě dohrát. I já jsem rád, že už to máme za sebou. V tomto duelu jsme také měli své šance, ani jedna ovšem nebyla využita,“ litoval Horáček.
Řezníci tak doplatili na chyby, které je doprovázely celé jaro. „Nebyly jsme horším týmem, nedávali jsme ale góly a kvůlu úzkému kádru hráčům nevydržely síly do záverečných minut. Byla to taková jarní ohraná písnička,“ posteskl si lodivod Řezníků.

Děčín tak uzavřel divizní kapitolu se ziskem pouhých osmi bodů. V nové sezóně ale v krajském přeboru uvidíme s velkou jistotou sloučený tým, pod názvem FK Junior Děčín. A Pavel Horáček bude samozřejmě u toho. „Neoficálně mohu potvrdit, že bych měl tento sloučený klub trénovat společně s Milanem Řehákem, který po mne vzal žezlo v Junioru,“ doplnil Horáček.

SOKOL BROZANY - ŘEZUZ DĚČÍN 6:0

Branky: 2 Vacek, 2 Brožík, Divecký, Corea. ŽK: 0:1. R: Haltuf. Diváci: 105.
ŘEZUZ Děčín: Chodura – Horáček, Jirchář, Folprecht, Červenka (15. Cimpl) – Hoffman, Žák, Žáček, Bárta – Betyár (70. Marguš), Demčenko.