„Soupeř byl jednoznačně lepší a fotbalovější. S naší sestavou jsme tady mohli tak akorát překvapit. Ale to se nestalo," přiznal trenér Modré Josef Rákosník.

Od začátku byly Blšany lepším celkem, skóre se měnilo v 19. minutě. Po nepříliš vydařeném výkopu domácí podnikli rychlý protiútok a na jeho konci se do míče z voleje opřel Zeman a překonal Kratochvíla. Na další trefu si museli diváci počkat do 39. minuty. Modrá zbytečně chybovala ve středu hřiště, ke střele se dostal Zeman a Kratochvíl byl opět bezmocný. Zmar Modré byl dokonán za další tři minuty. Hosté špatně rozehráli rohový kop a rychlý blšanský protiútok zakončil Vacek.

Hosté měli vlastně jen dvě zajímavé šance. V té první Fejfar zvolil nejhorší řešení, střelu Čapka domácí brankář vyrazil, dorážka Šotoly šla nad branku. Dvě minuty před koncem pak čtvrtou branku přidává z trestného kopu Míča.

„Pro některé naše hráče je úroveň krajského přeboru bohužel už nad jejich síly. Čeká nás perné jaro a doufám, že se budeme moci v zimní přestávce dobře potrénovat a hlavně posílit. Protože je to opravdu nezbytně nutné," dodal závěrem Rákosník.

Modrá tak zakončila podzim na 14. místě se ziskem šestnácti bodů.

Chmel Blšany – Jiskra Modrá 4:0 (3:0)

B: Zeman 2, Vacek, Míča. Rozhodčí: Černý. ŽK: 1:3. Diváci: 70.

Modrá: Kratochvíl – M. Fefjar, Podolský, Pazdera, Štěrba – T. Fefjar, A. Čapek, Žák, Matys (71. L. Michalec) – Kudrna (66. Šotola), Sýkora.