„Louny chtěly hrát otevřený fotbal. A to našim hráčům vyhovovalo. Hosté se tu prezentovali jako nejlepší kolektiv, který u nás na podzim hrál," uznale pravil vilémovský manažer Libor Sklenář.

V první půli se početná divácká kulisa branky nedočkala, blíže k ní byly Louny. 
V rozmezí čtyř minut se do dvou obrovských příležitostí dostal Vodička, ale v obou případech ho fantasticky vychytal Loos. „Tak nějak jsme tušili, že zápas ve Vilémově nebude festivalem velkých šancí. Byla škoda, že jsme v úvodním dějství nějakou neproměnili," litoval lounský kouč Pavel Schettl.

Vilémovští pak předvedli svým fanouškům parádní začátek druhé půle. Po sedmi minutách se do míče opřel Vavroušek a parádní ranou nedal Pokornému šanci. A o pět minut později se k dorážce dostal Betyár a se štěstím přehodil Pokorného.

„Hosté otevřeli hru a Betyár mohl rozhodnout. Místo toho ale přišla laciná trefa Loun a drama bylo na světě. Naštěstí jsme si vítězství už nenechali vzít," radoval se Sklenář.

Louny výkonem nezklamaly, přesto odjeli bez bodu. „Bylo jasné, že ten, kdo dá první gól, bude mít výhodu. Neodehráli jsme špatný zápas, ale nemáme ani bod," dodal Schettl.

Hosté svou prohru neunesli. „Rozbili nám plexisklo na střídačce hostů, prokopli dveře u jejich kabiny a utrhli jednu sprchu v koupelně. Byla to zbytečná kaňka na jejich sympatickém vystoupení," uzavřel vše Sklenář.

STAP TRATEC VILÉMOV - FK LOUNY 2:1 (0:0)

Branky: Vavroušek, Betyár – Němec. R: Sedláček. ŽK: 2:6. Diváci: 150.

Vilémov: Loos – Jirchář, Soukup, Hnízdo, Jindřich – Buryánek, Jägr, Vavroušek, Čuda (50. Kurel ml.) – Očipka (88. Kurel st., 90. Krasnický), Betyár.