Na turnaji se představily v kategorii starší a mladší přípravky týmy z Děčínska a Ústecka. Ve finále starších přípravek se v utkání Junior A a Junior C zrodila remíza 2:2, na penalty pak vyhrálo děčínské „áčko“ 2:1. V bitvě o třetí místo pak Junior Děčín B porazil 2:1 Union Děčín.

Mladším přípravkám nakonec kralovalo Jílové, které ve finále porazilo 1:0 Junior Děčín A. Třetí místo pak vybojovaly Březiny, které porazily Mojžíř 4:0.

„Bravo přátelé. Je to úžasný, toto se povedlo jen díky vám, protože jsme společně dokázali táhnout za jeden provaz. Náš turnaj vybral pro Krůčky Děčín na nemocné děti 37 tisíc. Doufám, že se pilotní projekt líbil a všichni si ho moc užili. Neskutečné díky všem partnerům turnaje, hlavně městu Děčín. Rád bych poděkoval všem předávajícím. Ukázali jste, že za mnou stojíte. Dělat projekty, které mají smysl, je to nejdůležitější. Na březen zde máme v plánu podobný projekt, stejného charakteru, ale na republikové úrovni. Věř, běž, dokážeš i ty,“ shrnul vše Bohuslav „Bobo“ Matys, hlavní organizátor celého turnaje.

Mezi předávajícími byl Petr Voříšek, mistr Evropy do 21 let, bývalý hráč Teplic nebo Sparty, v současnosti trenér FK Junior Děčín. Dále Aleš Březina, nejlepší Slavie Praha v kategorii U 17. Dále ceny předával třeba Martin Hranáčm nebo David Cihlář, který celou akci moderoval. Poděkování patří také rozhodčím - Michalovi Pacandovi a Přemyslovi Kosejkovi. 

Každé děcko si odneslo medaili a dárkovou tašku. Nechyběly ceny pro nejlepší jednotlivce. Všechny týmy dostaly pizzu od Pupíka, nejlepší tři celky si pak odnesly dorty od Cukrárny Kamelie a Pikniku Děčín. Vítězové získali vítězná trička. 

Výsledky turnaje, mladší přípravka:

Skupina A: 1. Junior Děčín A 7 (12:2), 2. TJ Mojžíř 6 (6:10), 3. SK Březiny B 3 (4:7), 4. Parťáci Děčín 1 (4:7).
Skupina B: 1. FK Jílové 9 (15:1), 2. SK Březiny 6 (9:4), 3. Junior Děčín B 1 (4:19), 4. Union Děčín 1 (3:11)

O 7. místo: Parťáci Děčín – Union Děčín 1:0.
O 5. místo: Březiny B – Junior Děčín B 2:3.
O 3. místo: Březiny A – Mojžíř 4:0.
Finále: Jílové – Junior Děčín A 1:0.

Nejlepší střelec: Filip Huček
Nejlepší brankář: Jan Kulhánek
Nejlepší hráč: Nikolas Taverna

Starší přípravka:

Skupina A: 1. Junior Děčín A 9, 2. Junior Děčín C 6, 3. FK Neštěmice 3, 4. SK Březiny B.
Skupina B: 1. Junior Děčín B 7, 2. Union Děčín 4, 3. FK Jílové 3, 4. SK Březiny 3.

O 7. místo: Březiny A – Březiny B 3:2.
O 5. místo: Neštěmice – Jílové 1:2 po penaltách
O 3. místo: Junior Děčín B – Union Děčín 2:1.
Finále: Junior Děčín A – Junior Děčín 3:2 po penaltách.

Nejlepší střelec: Vojtěch Rozkoš
Nejlepší brankář: Ondřej Malkovský
Nejlepší hráč: Václav Kuncl