Třetí místo obsadil tým Jackovi kluci, který porazil Větrolam Hostice 5:1.

„Bohužel jsme měli jen osm týmů, z toho dva byly úplně nové. Týmy byly rozděleny do dvou skupin, následovalo čtvrtfinále, semifinále, boj o bronz a finále,“ vysvětlil Libor Sklenář, jeden z pořadatelů.

Že je to turnaj nevyzpytatelný, ve kterém lze jen těžko tipovat vítěze, se v letošním klání opět potvrdilo, když ze dvou velkých favoritů – PZP Lipová a SC Stap Vilémov – se ani jeden z nich neprobojoval do semifinále.

„Turnaje se zúčastnili také mnozí známí fotbalisté – Míla Kučera, Adam Ondráček, Vlasta Šmalcl, Láďa Čurgali ml. a dále mnozí hráči působící v Německu či ve vilémovském A-týmu,“ prozradil Sklenář.

Nezapomnělo se na nejlepší jednotlivce. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Adam Ondráček (Repre Šluknov). Cenu pro nejlepšího brankáře si vychytal Jiří Ondrka (Best off Varnsdorf). Nejlepší střelce si vystřílel Miroslav Kučera (Jackovi kluci Varnsdorf). A nejlepším rozhodčím byl vyhlášen Jaroslav Pöschko. „Poděkování patří i dalším dvěma rozhodčím – Jirsákovi a Soukupovi,“ doplnil Sklenář.

Pořadatelé nezapomněli v průběhu turnaje navštívit oba hroby zesnulých kamarádů a uctít jejich památku položením kytice.

Letošní ročník položil před organizátory otázku, zda v turnaji pokračovat. „Mužstev oproti loňskému ročníku ale bohužel výrazně ubylo, což je neradostné konstatování a nabízí se otázka zda-li v tomto turnaji nadále pokračovat,“ dodal na závěr Libor Sklenář.