„Bohužel máme hodně nedoléčených hráčů, tudíž jsem se rozhodl, přátelské utkání zrušit. Těch zápasů bylo v poslední době dost a někteří hráči si prostě potřebují odpočinout a doléčit se,“ sdělil Deníku vůdce varnsdorfské lavičky.

Na poslední přípravu proti celku Sokol Ovčáry by Křeček nejraději úplně zapomněl. „Byla to pěkná ostuda, kdy se nám nedařilo prakticky nic. Soupeř hrál dobře, navíc jsme mu svou naivní hrou doslova nahrávali,“ smutně konstatuje trenér Slovanu.

Marodka účastníka druhé fotbalové ligy čítá stále několik hráčů. „Radim Breite si v utkání s Bohemians natáhl vaz nad kotníkem. V pátek by měl začít s výklusem. David Procházka v tomto týdnu usedl alespoň na rotoped. Těší mne, že už začal vyklusávat František Koblížek a Marek Čemba se zotavuje z velmi těžké angíny,“ popisuje stav marodů Aleš Křeček.

Start jarních odvet se nezadržitelně blíží, plán přípravy už se ale měnit nebude. „V neděli 20. února bychom se měli střetnout v Jablonci s místním FK. Pak podle počasí bychom rádi jeli na soustředění do Blšan. Generálkou pro nás pak bude 27. února duel proti České Lípě,“ prozrazuje Aleš Křeček.

Samotnou základní sestavu, která by mohla v 16. kole druhé ligy vyběhnout, trenér Slovanu neprozradil. „Tak samozřejmě to nemohu říct, ale určitou sestavu již v hlavě mám. Musím ale přiznat, že na některých místech v sestavě, ještě visí otazníky,“ dodal lodivod Slovanu.
Desátý Slovan Varnsdorf se v prvním jarním kole představí doma pátého března, kdy k vzájemnému souboji vyzve třetí Jihlavu.

Fotogalerie z utkání Sokol Ovčáry - Slovan Varnsdorf !