Varnsdorfský trenér poslal na hřiště tu samou základní jedenáctku, která před týdnem vybojovala proti Baníku cennou remízu 1:1. První poločas na Městském stadionu branku nepřinesl. Hrál se poměrně vyrovnaný zápas, vyložené šance ale chyběly.

Po změně stran se pokračovalo ve stejném duchu, ústecký trenér Jiří Skála musel postupně pro zranění vystřídat Jindráčka, Peterku a Zemana. A právě, když šel z trávníku zraněný Zeman, vedlo Ústí 1:0. V 62. minutě se totiž na pravé straně dostal k míči Pícha a střelou na zadní tyč nedal brankáři Kolářovi žádnou šanci.

Snahu o vyrovnání hostům zmařila 78. minuta, ve které byl po druhé žluté vyloučení Zbrožek. Čtyři minuty před koncem pak zpečetil ústecké vítězství po individuální akci Moulis.

V dalším kole hostí Varnsdorf kvalitní Opavu.

FK Ústí nad Labem – FK Varnsdorf 2:0 (0:0)

B: 62. Pícha, 86. Moulis. R: Váňa – Kotík, Podaný. ŽK: Leibl, Moulis – Zbrožek, Kozma, Zieris, Richter, Rudnytskyy, Fotr. ČK: Zbrožek. Diváci: 865.

FK Varnsdorf: Kolář – Rudnytskyy, Zieris, Neuberg, Knejzlík – Zbrožek – Dordič (85. Fotr), Richter, Kozma (65. Daníček), Beránek (65. Durděvič) – Jakubov.