Celkem čtyři týmy tak uctily památku bývalého hráče Českého Lva Těchlovice, který v minulém roce náhle zemřel. „Byly tady vlastně týmy, za které Standa hrával," prozradil prezident Těchlovic 
Jiří Rolla. Domácí celek nastoupil v symbolických dresech. Na hrudi měli fotku Stanislava Voborského a na zádech jeho příjmení a číslo 3, se kterým hrával.

V prvním semifinále se střetly Těchlovice s Malým Březnem. Pořadatelský celek už vedl 3:0, jenže vedení neudržel a Malé Březno nakonec dokázalo ztrátu dohnat. Došlo tak na pokutové kopy, ve kterých byli šťastnější malobřezenští, a po výhře 5:3 tak postoupili do finále.

Ve druhém semifinálovém souboji vyzvaly Prackovice tým FK Ústí nad Labem. Ten byl složen z bývalých hráčů, se kterými Standa Voborský hrával. V jeho dresu se tak objevil Stožický, Veleba, Luboš Trlica, Tomáš Novák, Rada, Čítek, Ptáček nebo Holakovský. Nakonec favorit porazil Prackovice 10:2.
Třetí místo nakonec získaly Těchlovice, které otočily nepříznivý stav a Prackovice porazily 4:1. Finále bylo jednoznačnou záležitostí Stožického a spol. Malé Březno nemělo nárok a prohrálo 1:7.

„Počasí se nám vydařilo, nikdo se nezranil a všichni si to pochvalovali. Na závěr se předaly všechny poháry, včetně nejlepšího hráče a brankáře. Menší ceny obdržela i manželka Standy s dětmi. Přítomni byli i další členové rodiny. Máme v plánu v tomto fotbalovém turnaji pokračovat," doplnil vše Rolla.

Výsledky turnaje:
Semifinále:
Malé Březno – Těchlovice 3:3 (1:3), pk 3:5, FK Ústí n. L. – Prackovice 10:2 (4:1)
O třetí místo:
Těchlovice – Prackovice 4:1 (0:1)
Finále:
M. Březno – FK Ústí 1:7 (1:5)