„Již deset let se zde scházejí hráči, funkcionáři i příznivci fotbalu, aby si připomněli ty, kteří již bohužel nemohou být nikdy s námi a to nejen ty, jejichž jmény je turnaj zaštítěn," pravil organizátor celé akce Vlastimil Farkaš.
Loňské prvenství obhajoval tým staré gardy FK Rumburk. Avšak hned po úvodním utkání bylo zřejmé, že se mu to nepodaří. Další horký kandidát na celkové vítězství, Teplice, sice do finále prošel, ale tam neuspěl.

Vítězství celku staré gardy ze Starých Křečan je překvapivé spíše z hlediska jejich účasti na turnaji, neboť tamní hráči na poslední chvíli nahradili tým Jablonce nad Nisou, který svou již dříve potvrzenou účast zrušil. Ale pro řadu místních fotbalových „expertů" to až tak velké překvapení není, považovali je totiž za „černého koně" turnaje.

Závěrečného vyhlašování a předávání odměn týmům a nejlepším jednotlivcům turnaje, jež provedl zakladatel této tradice František Šípek, se zúčastnili také rodinní příslušníci obou nejen rumburských fotbalových legend, jejichž jména turnaj nese.

Akci, kterou zorganizovali a pořádali členové rumburské staré gardy, jmenovitě Vlastimil Farkaš, zakončilo posezení, jež doprovodil skvělým výběrem hudby pan Houda. „Za zpestření poslední červnové soboty patří velké poděkování všem, kdo se podíleli na jeho vydařeném průběhu. Na tom se všichni shodli a těší se na shledání za rok na dalším, již jedenáctém pokračování turnaje," dodal Farkaš.

Semifinále: Rumburk – St. Křečany 0:0, na PK 10:11, Teplice – Varnsdorf 3:1 (3:1)
O 3. místo: Rumburk – Varnsdorf 3:2 (1:1)
Finále: Teplice – Staré Křečany 1:3 (0:2)

Nejlepší brankář: Martin Charvát (Rumburk)
Nejlepší hráč: Pavel Jelínek (Jiskra Staré Křečany)
Nejlepší střelec: Pavel Leden (FK Teplice)
Nejstarší hráč: Rudolf Novotný (FK Teplice, 69 let)