„Musím kluky pochválit za jejich příkladný přístup. Utkání to bylo tvrdé, ale rozhodně ne zákeřné," pravil na úvod trenér Šluknova Ladislav Čurgali.

„Je to škoda, ale na soupeře prostě neumíme. Nesedí nám jejich tvrdý styl, hrají hodně důrazně a bojovně," povídal po utkání sekretář hostujícího týmu Josef Kolankiewicz.

Po čtvrt hodině udeřil z přímého kopu Svoboda, který tak trochu nachytal brankáře Kubce. Jenže za dvě minuty bylo srovnáno, z penaltového puntíku se Vitásek nemýlil.

Rozhodnutí padlo z další penalty. Tu pro změnu proměnil domácí Koukol a první výhra Šluknova v sezóně byla na světě. „Kluci to odmakali a za to jim děkuji. Když budeme pokračovat v tomto duchu, tak věřím v další úspěchy. Je mi líto zranění hráče hostů a přeji mu brzké uzdravení. Děkujeme divákům za podporu," doplnil Čurgali.

„Tichovský skončil po jednom souboji s otřesem mozku v nemocnici," posteskl si na závěr Kolankiewicz.

Plaston Šluknov – TJ Mojžíř 2:1 (1:1)

Branky: 15. P. Svoboda, 66. Koukol (PK) – 17. Vitásek (PK). R: Prošek. ŽK: Diviš, P. Svoboda, Chlan – M. Svoboda. Diváci: 150.

Šluknov: Uchytil – Jírův (60. Altman), Lukáš, Holešovský, Koukol – Zounar, Chlan, Horák (90. Baulovič), Hajduk – Svoboda (86. Blaho), Diviš.