Děčín - I v okleštěné sestavě dokázal Slavoj Děčín doma udolat 22:21 v okresním debry Slovan Varnsdorf.

15.9.2011

V DERBY se nakonec radoval domácí Slavoj Děčín (ve žlutém), když porazil 22:21 Slovan Varnsdorf.Foto: DENÍK/ Jaroslav Zeman

Domácí Slavoj měl problémy se sestavou. „Nastoupili jsme jen se šesti hráči v poli. Na střídání tak nebyl k dispozici vůbec nikdo. Kluci tak zaslouží za bojovnost a vítězství pochvalu,“ kroutil hlavou vedoucí Slavoje Stanislav Schwarz.

Utkání bylo po celou dobu velmi vyrovnané, Varnsdorf srovnal náskok soupeře a v poločase dokonce o jednu branku vedl. „ Ve druhém poločasu byly role obou soupeřů obrácené. Hosté z Varnsdorfu si udržovali náskok jednoho gólu až do 21. minuty, kdy vedli 21:20. V dramatickém závěru jsme dokázali využít šanci na otočení výsledku ve svůj prospěch, a nakonec jsme zvítězili o jednu branku výsledkem 22:21,“ doplnil Schwarz z domácího Slavoje.

Hosté byli nakonec smutní, v Děčíně mohli vyhrát. „Je to škoda, bylo to vyrovnané. I nám chybělo kvůli práci a marodce pár hráčů. Rozhodlo to, že jsme posledních devět minut nedali ani gól,“ smutně pravil po utkání hrající kapitán Slovanu Varnsdorf Václav Müller.

V dalším kole hraje Slovan Varnsdorf doma, kdy 17. září od 15.00 přivítá rezervu Jablonce. Slavoj Děčín zajíždí na půdu soupeře. V neděli 18. září se představí od 11.00 na házenkářském hřišti v České Lípě.

SLAVOJ DĚČÍN - SLOVAN VARNSDORF 22:21

Poločas: 12:13. Branky: Opustil 9, Hanusch 6, Ledvinka 6, Černý 1 – Rybář 6, Husar 5, Janošek 3, Kočiš 3, V. Müller 2, Neumann 1, Krátký 1. Napomínání: 2:1; Vyloučení: 2:6; 7m hody: 5/5:5/5;

Rozhodčí: Hart Martin, Kasík Martin.

Slavoj: Miler, Schwarz – Opustil, Hanusch, Ledvinka, Černý , Hubený, Šafránek.

Varnsdorf: Vodrážka – V. Müller, J. Müller, Husar, Neumann, Kočiš, Janošek, Krátký, Rybář.

15.9.2011 VSTUP DO DISKUSE

OPĚT VYHRÁLI. Fotbalisté Jílového zvládli i druhé derby.

Rozhodčí udělal z derby guláš, padlo šest červených

Vizualizace jezu na Labi.

Na nábřeží v Děčíně se počítá s miliardou korun

Děčín, Ústí n. L. - Děčínským basketbalistům se nepovedl závěr zápasu v Ústí. V ostře sledovaném severočeském derby prohráli 75:81.

Děčínsko - Dopravní nehoda, zákaz vstupu do lesů, plyn v jílovských papírnách nebo pozvánky na různé akce. Přečtěte si přehled událostí na Děčínsku.

DENÍK NÁM FANDÍ: Nový seriál představuje sportovní týmy z regionu

Děčínsko - Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Děčínského deníku! 20. listopadu v něm najdete týmy FK Varnsdorf, a to žáky U-15 a U-14.

FOTO, VIDEO: Hasiči cvičili v kyjovských lesích

Kyjov - „Jsem tady v lese v Kyjově a kamarádka spadla a nemůže vylézt zpátky,“ ozvalo se po desáté hodině dopolední v sobotu 18. listopadu na tísňové lince hasičů. Naštěstí se jednalo jen o předem naplánované hasičské cvičení.