Zimní fotbalový turnaj Elecom Cup pokračoval čtvrtým kolem. V něm se opět dařilo týmům, které neztratily ani bod. Vedoucí Březiny se po skvělém poločase nakonec strachovaly o vítězství nad Benešovem nad Ploučnicí. Česká Kamenice pak převálcovala poměrem 5:1 děčínský Union, který nastoupil ve velmi slabé sestavě.

SK Březiny – MSK Benešov nad Ploučnicí 4:3 (3:0) Branky: Culek 2, Vlasák, Svoboda – Krédl, Vitner, Vencl.
Březiny se nakonec na vítězství 4:3 pořádně nadřely. „Do utkání jsme dobře vstoupili, do poločasu dali tři branky a byli lepším celkem. Po změně stran jsem vystřídal šest hráčů a hned to bylo znát.

Ve druhém poločase jsme příliš neplnili taktické pokyny a málem se nám to vymstilo. Bohužel se přihodila jedna nepříjemnost. Zranil se nám Richard Culek, který musel být odvezen do nemocnice,“ smutně konstatoval trenér SK Březiny Vladimír Puncman.
Jeho protějšek, kormidelník Benešova Miloslav Kougl, byl i přes těsnou porážku s konečným výsledkem spokojen. „Kvalita Březin byla znát hlavně v prvním poločase. Poté, jakoby nás soupeř podcenil a my jsme dokázali zápas pořádně zdramatizovat. Takže celkově ten výsledek nevypadal vůbec špatně,“ s úsměvem přiznal Miloslav Kougl.

FK Česká Kamenice – Union Děčín 5:1 (2:1) Branky: Jakub Šimek 2, Kozelek, Mitruška, Jírava – Malec.
Vedoucí celek I.B třídy z České Kamenice pokračuje ve velmi dobrých výkonech na děčínském turnaji. Oslabený Union deklasoval 5:1 a je na druhém místě. „Nebylo co řešit, Union nebyl vůbec kompletní a my jsme v pohodě vyhráli. Sice budeme hrát příští týden s SK Březiny o celkové prvenství, ale důležitější jsou mistráky. Co se týče marodů, tak jsme snad z nejhoršího venku a na víkend budeme mít dobrou sestavu,“ nechal se slyšet brankář České Kamenice Martin Vaněk.

Michalu Mitrovi z Unionu se sestava rozpadla. „Opět v našem kádru řádila chřipka, do základu jsem musel dát několik dorostenců, doufám, že se to brzy zlepší,“ dodal trenér Unionu.

Velké Březno – Libouchec 3:0 kontumačně

„Hosté se k utkání nedostavili, a tak jsme získali tři body po kontumaci ,“ tvrdí předseda Vel. Března Václav Lukáš.
„Máme velkou marodku a navíc dva hráči odjeli na hory. Původně jsme chtěli doplnit kádr o dorostence, ale ti hráli dopolední zápas a dvě utkání by na kluky bylo moc. Měl jsem jen brankáře a šest hráčů, to je tak maximálně na turnaj do haly,“ tvrdí kouč Libouchce Josef Drha.

1. Březiny 4 0 0 18:7 12
2. Č. Kamenice 4 0 0 12:2 12
3. Benešov n. P. 2 0 2 7:8 6
4. V. Březno 1 0 3 7:10 3
5. Union Děčín 1 0 3 6:15 3
6. Libouchec 0 0 4 3:11 0