„Pro nás je to překvapení. Terén nebyl vůbec regulérní. Už jsme byli s Vyšehradem předběžně domluveni na přeložení celého duelu. Ale z Prahy přišel pokyn, abychom utkání sehráli za každou cenu. Nemělo se vůbec hrát, máme akorát zničené hřiště," zlobil se vilémovský manažer Libor Sklenář.

Toho naštvala už třetí minuta, kdy Jirchář vstřelil bodlem gól. „Hlavní branku uznal, ale pomezní rozhodčí nesmyslně zvedl praporek. Naprosto regulérní trefa," čertil se Sklenář.

A za šest minut dostal hosty do vedení po trestném kopu hlavou Budějský – 0:1. Ve 
39. minutě Vyšehrad zahrává další trestný kop. K míči se postavil Budějský a Vaňák se za dobře mířenou střelou jen otočil – 0:2. „Podle nás ale obě situace byly velmi přísné," dodal vilémovský manažer.

Utkání pak hosté definitivně rozhodli dobrým nástupem do druhé půle. Nejprve Nosek trefil břevno, ale v 50. minutě využil Kafka podklouznutí Daníčka a míč se dokutálel do sítě – 0:3.

Vilémov se tak nedočkal ani čestné trefy. „Kdyby rozhodčí uznal Jirchářovu branku, mohlo se utkání vyvíjet jinak. Hosté hráli dobře, s jejich obranou jsme si neporadili. Jenže na druhou stranu jim podle nás hodně pomáhali rozhodčí, jelikož Vyšehrad stále bojuje o postup do třetí ligy," uzavřel vše Sklenář.

STAP TRATEC VILÉMOV - SLAVOJ VYŠEHRAD 0:3 (0:2)

Branky: 9. a 39. Budějský, 
50. Kafka. R: Mrkáček. ŽK: 3:1. Diváci: 60.

Vilémov: Vaňák – Jirchář, Soběslav, Vavroušek, Nagy – Čuda, Očipka, Chod, Mach – Červeňák (60. Ruszó), Daníček.