Starší dorostenci zvládli parádně bitvu o první místo. Na domácím hřišti porazili druhou Bílinu 3:0 a navýšili svůj náskok v čele soutěže na šest bodů. „Zasloužená výhra. V prvním poločase to byl víceboj. Po změně stran kluci přidali na pohybu a vyplatilo se. Jsme tak velice blízko celkovému vítězství v krajském přeboru," pravil trenér Ondřej Barilla.

U 19: Junior Děčín - FK Bílina 3:0 (1:0) B: Svoboda 2, Michalec.

Junior: Smutný - Geletič, Malowanyj, Reichelt, Jakubec - Kolář, Feledi, Hadrava, Brom - Svoboda, Michalec. Střídali: Vosecký, Lhoták, Džudža.

Mladší dorostenci navázali na své starší kolegy. Děčínští mladíci přehráli Bílinu 3:0 a pojistili si třetí místo v soutěži. Soupeř nebyl fotbalovější, ale důraznější. Děčín však byl produktivnější v koncovce.

U 17: Junior Děčín - FK Bílina 3:0 (2:0) B: Horák, Vait, Pavlík.

Starší žáci si přivezli jasné vítězství z Kadaně. Děčín o svém vítězství rozhodl v prvním poločase, kde nastřílel pět branek. Ale v prvním dějství mohli dát mladí Junioři daleko více gólů. Děčín se tak v tabulce KP posunul na šestou pozici.

U 15: Tatran Kadaň - FK Junior Děčín 3:7 (1:5) B: Ridl 3, Hanzl 3, Skalický.

Ani ve 22. kole neztratili mladší žáci bod. Navíc po výhře v Kadani mohou čtyři kola před koncem slavit titul krajského přeborníka. Junior to však na hřišti Tatranu neměl vůbec lehké. Odpor domácích zlomil vítěznou trefou ve druhém poločase, posléze na hřišti dominoval.

U 13: Tatran Kadaň - FK Junior Děčín 0:3 (0:0) B: Carva 2, Vosecký.

V okresním přeboru děčínští mladší žáci opět nezaváhali. Soupeř se prezentoval zahuštěnou obranou. Junior sice vysoko zvítězil, ale výkonem zase tak neoslnil.

U 12: Junior Děčín B - SK Markvartice 12:2 (3:0) B: Sejk 5, Kotrasz 3, Šrajbr 2, Rakušan, Gavrun.

V žákovské lize se děčínským mladíkům nevedlo. Starší parta na Dukle odehrála solidní první půli, v té druhé ale odpadla. Mladší žáci sehráli nejhorší zápas v sezóně.

U 13: Dukla Praha - Junior Děčín 5:1 (1:0) B: Dostál.

U 12: Dukla Praha - Junior Děčín 13:2 (9:0) B: Sádecký, Lehký.