Bod, který má svou hodnotu, vybojovali fotbalisté juniorského týmu FK Varnsdorf. V rumburském azylu v duelu s Příbramí měli na svém místě brankáře Kloudu a několikrát je zachránila
i potřebná dávka štěstí.

„Chyběla kvalitnější přechodová fáze do útoku a lepší pohyb. Podle průběhu utkání je pro nás remíza cenná," vyjádřil se pro klubový web trenér týmu Ivan Kopecký. Dobře motivováni zvládli varnsdorfští mladíci ošidný úvod na jedničku.

„Prvních třicet minut jsme dobře pracovali a vypracovali si několik šancí. Musím vyzvednout akci našich útočníků, když Prieložný vyslal přihrávku na Černého, kterému bohužel zkazil radost z gólu dobíhající obránce," popisoval akci kapitán Varnsdorfu Ladislav Čurgali.

Od té chvíle se začal tým trenéra Kopeckého ze hřiště pomalu vytrácet a přenechal iniciativu soupeři. Hosté z Příbrami zahrozili ještě před koncem prvního poločasu, po změně stran se dostávali do zakončení stále častěji.
„Ve druhé půli si  soupeř vytvořil několik šancí, ale při nás stálo štěstí i připravený brankář Klouda," zhodnotil na webu fotbalového klubu kouč.

Největší šanci hostí zmařil kapitán Čurgali, který zastoupil už překonaného Kloudu a vyhlavičkoval míč do bezpečí. V dalším kole 4. srpna čeká na hráče Varnsdorfu výjezd až do  Třince.

FK Varnsdorf – 1. FK Příbram 0:0. Rozhodčí: Váňa – Kožár, Kapoun.
FK Varnsdorf: Klouda – Hauer, Bašanovič (62. Vomáčka), Čurgali, Ruszó, Šimoník, Eliáš (82. Šiška), Černý, Polanský – Mpong (60. Breburda), Prieložný (72. Neumann).
1. FK Příbram: Krbeček – Matějů, Suchan, Momiroski, Husár – Kilián (64. Ježdík), Brandner (64. Mahmutovič), Volešák, Řezáč (64. Hlinka) –  Tregler, Šindelář.