Děčín – Obávali se boje o záchranu, po třech kolech se ale drží na druhém místě tabulky! Fotbalisté Junioru Děčín pokračují v dobrém vstupu do podzimní části sezóny.

12.9.2017

DOBRÝ START POKRAČUJE. Junior Děčín (modré dresy) doma porazil Bohušovice 4:1.Foto: DENÍK/Jaroslav Zeman

V prvním vystoupení na domácím trávníku hlavně díky druhému poločasu sestřelily Bohušovice 4:1. „Z utkání jsme měli obavy, kádr nebyl kompletní, do hry museli další dva dorostenci,“ připomněl vedoucí Junioru Miroslav Tyl.

Děčín byl v první půli aktivnější, přesto po chybě Lhotáka o poločase prohrával. „První dějství jsme dohrávali v křeči,“ přiznal Tyl.

Jenže po pauze diktoval tempo na „řeznickém“ stadionu Junior. „Soupeře jsme zamkli a trpělivě útočili. Betyár nejprve vyrovnal, následně byl faulován a Borovec proměnil penaltu,“ popisoval Tyl.

Domácí Betyár byl ale za dvě minuty vyloučen, Děčín přesto vedení nepustil. „Hosté se snažili vyrovnat, devět minut před koncem ale uplatnil svůj důraz Přibyl a prakticky rozhodl. To Bohušovice zlomilo, ke konci se ještě trefil Lhoták. Kluci hráli dobře, věřím, že jsme potěšili i fanoušky,“ pochvaloval si Tyl.

Děčín tak v nové sezóně ještě neprohrál, v dalším kole hraje opět doma. „Vyměnili jsme si s Rumburkem pořadatelství, budeme tedy hrát opět v domácím prostředí,“ dodal na závěr Miroslav Tyl.

Junior Děčín – Bohušovice nad Ohří 4:1 (0:1)

B: Betyár, Borovec (PK), Přibyl, Lhoták – Dalešický. R: Formánek. ŽK: 3:1. ČK: Betyár, 100 diváků.

J. Děčín: Novák – Jakubec, Máša, Stach, Lhoták – Mezsároš, Studnička, Borovec, Ridl (66. Vöröš) – Přibyl, Betyár

12.9.2017 VSTUP DO DISKUSE

OPĚT VYHRÁLI. Fotbalisté Jílového zvládli i druhé derby.

Rozhodčí udělal z derby guláš, padlo šest červených

Vizualizace jezu na Labi.

Na nábřeží v Děčíně se počítá s miliardou korun

Děčín, Ústí n. L. - Děčínským basketbalistům se nepovedl závěr zápasu v Ústí. V ostře sledovaném severočeském derby prohráli 75:81.

Děčínsko - Dopravní nehoda, zákaz vstupu do lesů, plyn v jílovských papírnách nebo pozvánky na různé akce. Přečtěte si přehled událostí na Děčínsku.

DENÍK NÁM FANDÍ: Nový seriál představuje sportovní týmy z regionu

Děčínsko - Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Děčínského deníku! 20. listopadu v něm najdete týmy FK Varnsdorf, a to žáky U-15 a U-14.

FOTO, VIDEO: Hasiči cvičili v kyjovských lesích

Kyjov - „Jsem tady v lese v Kyjově a kamarádka spadla a nemůže vylézt zpátky,“ ozvalo se po desáté hodině dopolední v sobotu 18. listopadu na tísňové lince hasičů. Naštěstí se jednalo jen o předem naplánované hasičské cvičení.