Kompletním programem pokračovala na Děčínsku nejvyšší okresní soutěž ve fotbale. A výsledky 15. kola ještě více vyrovnaly už tak napěchovanou tabulku.

Ani v jednom utkání nedošlo na penalty, domácí vyhráli třikrát, hosté hned čtyřikrát. Pozitivní bylo, že za celý víkend nepadla ani jedna červená karta.

Starý Šachov – Verneřice 2:4 (2:2) B: Vacek, Soukup – Kadleček 3, Zahradník. R: Kadora – Dvořák, Kouba. ŽK: 2:2, 80 diváků.
V souboji dvou posledních týmů byl v poločase stav vyrovnaný. Po změně stran už ale střílely góly pouze Verneřice, hattrickem se blýskl Kadleček. Domácí se tak osamostatnili na posledním místě.

Těchlovice – St. Křečany 4:0 (2:0) B: Vobecký, Fiala, P. Trlica, Štarman. R: Havran – Forro, Kalvach. Bez karet, 60 diváků.
Domácí jasně dominovali a byli po celý zápas aktivnější. Hostům zaslouženě nasázeli čtyři branky a přeskočili je v tabulce.

Krásná Lípa – Jiřetín p. J. 1:2 (1:1) B: Matějka – Materna, Šerák. R: Michek – Šťastný, K. Beneš. ŽK: 2:2, 30 diváků.
Domácí zaskočili favorita, když po šesti minutách otevřel skóre Matějka. Jenže po půl hodině vyrovnal Materna a tři body lídrovi vystřelil dvacet minut před koncem Šerák.

Dolní Poustevna – Jiříkov 0:3 (0:1) B: R. Häusler, Novák, Jessl. R: Procházka – Pilecký, Majstršín. ŽK: 1:0, 80 diváků.
Jiříkov, který stíhá vedoucí Jiřetín, dostal do vedení ve 32. minutě Roman Häusler. Domácí bojovali až do konce, hosté upravili konečný výsledek dvěma slepenými góly v samotném závěru utkání.

Boletice n. L. – Dolní Habartice 2:5 (1:2) B: M. Šindelář, Znojemský (PK) – E. Horvát 2, P. Horvát 2, Klemera. R: Šefčík – Benda, Janda. ŽK: 3:5, 90 diváků.
Nováček soutěže překvapil v Boleticích, když domácím nasázel pět branek. Hosty táhli „Horvátovci", když Emil s Petrem dohromady nastříleli čtyři góly.

Březiny – Markvartice 3:0 (1:0) B: D. Šindelář 2, Šohaj. R: Jarisch – Budský, Pöschko. ŽK: 2:2, 220 diváků!
Návštěva kola viděla jasnou výhru Březin, dvě branky vstřelil kapitán Daniel Šindelář. Domácí stoupají tabulkou, aktuálně jsou už pátí.

Šluknov B – Mikulášovice 3:2 (2:1) B: Jiřínský, P. Holešovský, Svoboda – L. Novák 2. R: Šimeček – Kožár, Jachimstál. ŽK: 3:3, 120 diváků.
V derby utkání se hrál vyrovnaný fotbal. Rozhodla 71. minuta, kdy vítěznou branku obstaral Svoboda.

1. Jiřetín p. J. 14 10 1 1 2 42:17 34
2. Spartak Jiříkov 15 10 1 0 4 46:26 32
3. FK Mikulášovice 15 7 3 0 5 41:32 27
4. Boletice n. L. 15 6 2 3 4 32:30 25
5. SK Březiny 15 6 2 1 6 37:28 23
6. SK Šluknov B 15 7 0 1 7 41:31 22
7. FK Těchlovice 15 5 3 1 6 33:32 22
8. Dolní Poustevna 14 6 2 0 6 38:39 22