Na druhém místě tak ztrácí na lídra šest bodů. „Výsledek mě mrzí. Byli jsme po většinu utkání lepším týmem a měli více šancí. Z čeho ale určitě nejsem zklamaný, je předvedená hra. Po delší době kluci podali výkon podle mých představ," nechal se slyšet jílovský kouč Ondřej Barilla.

Domácí si opravdu vytvořili několik velmi dobrých příležitostí. Ale naráželi na dobře chytajícího Nováka, který byl nejlepším hráčem Brné. V největší šanci vychytal Čermáka, pak ho dvakrát zachránilo břevno. „Jeho výkon byl rozhodujícím faktorem," měl jasno Barilla.

Jediná trefa zápasu tak padla v 35. minutě. To zůstal po rohovém kopu úplně osamocený Prousek a Vosecký byl bez šance. I ve druhé půli si Jílové vytvořilo několik šancí. Ale skóre se neměnilo. „Sehráli jsme výborné utkání, kluci to odmakali na sto procent a i přes prohru je musím pochválit. I hosté však neodehráli špatný zápas a divákům se to muselo líbit. Přál bych si, aby v takovém počtu chodili i na jiná utkání," dodal jílovský kouč.

V dalším kole čeká na jílovské fotbalisty papírově slabší soupeř. O víkendu se totiž představí na hřišti Šluknova.

FK Jílové – SK Brná 0:1 (0:1)
B: Prousek. R: Prágl. ŽK: 1:1. Diváci: 200.
Jílové: Vosecký – Kořínek, Michl (88. Malowanyj), Reichelt (76.Horyna), Čtvrtníček – Kurty, Feledi, Čermák, Farkaš (76. Janda) – Just, Červenka (65. Kolář)