„Prokázali jsme velkou snahu. Ale na kvalitního soupeře to nestačilo. Hosté tu vyhráli naprosto zaslouženě,“ říkal po porážce 1:4 vilémovský manažer Libor Sklenář.

Přitom Vilémov rozehrál partii s favoritem poměrně dobře, ve 12. minutě se po pasu Havla prosadil Čurgali. „Jenže za pár minut nikým nehlídaný dlouhán Tancoš vyrovnal,“ zlobil se Sklenář.

Po změně stran už zápas kontroloval Mostecký FK. „Sotva jsme vyšli z kabiny, dal nám Bíro rychlou brankou,“ kroutil hlavou vilémovský funkcionář.

Domácí se snažili vyrovnat, vaz jim ale zlomil rychlý Valenta, který potřetí překonal Vaňáka. Za dalších sedm minut přišel faul ve vápně, následnou penaltu proměnil zkušený kapitán Stožický.

„Škoda, za stavu 1:2 jsme měli tutovku a mohli vyrovnat. Hosté pak zkušeně kontrolovali hru. I přes velkou snahu jsme na tohoto kvalitního soupeře neměli, ale určitě jsme předvedli také velmi dobrý výkon, který ocenili diváci i v závěrečné děkovačce,“ přiznal na závěr Libor Sklenář.

Vilémov tak po dvou domácích zápasech v řadě má na svém kontě tři body. V tom dalším jede do Kadaně, která má za sebou duely s Modrou a Jílovým.

„Venkovní zápasy byly v minulé sezóně naší velkou bolestí. Pevně věřím, že se nám teď bude více dařit,“ podotkl na závěr vilémovský manažer.

Stap Vilémov – Mostecký FK 1:4 (1:1)

Branky: Čurgali – Tancoš, Bíro, Valenta, Stožický (PK). Rozhodčí: Šmíd. ŽK: 4:4. Diváci: 220.

Vilémov: Vaňák – Čonka, Kurel st., Jirchář, Jindřich – Čurgali (55. Vomáčka), Pilko, Havel, Kučera, Buryánek – Ruszó (55. Vavroušek)