Ten zažil povedenou generálku, když doma porazil Českou Lípu vysoko 6:2. „Náš tradiční spřátelený soupeř přijel s vizitkou drtivých výher v přípravě, navíc v poháru dokázal remizovat s divizními Velvary," pravil před utkáním vilémovský manažer Libor Sklenář.

Očekával se tedy vyrovnaný zápas. Jenže opak byl pravdou. „Po čtvrthodině jsme vedli 3:0 a bylo jasné, kdo bude diktovat tempo hry," radoval se Sklenář.

Nejprve úřadoval střelec Kaňkovský, který dal za deset minut dvě branky. Ve 14. minutě Havel trefil břevno, míč ale vzápětí dorazil do sítě Čonka. Českolipský Mígo sice snížil, ale v 37. minutě Jägr parádně uvolnil Čurgaliho, který neméně hezkým lobem uzavřel na poločasových 4:1.

Po změně stran se na trávníku objevil ve vilémovském dresu ex-varnsdorfský Matěj Kotiš. „Prostřídalo se, náš tlak už nebyl tak výrazný," všiml si Sklenář.

Přesto po hodině hry dovršil hattrick Kaňkovský, v závěru pak skóre kosmeticky upravil hostující Kýček