V děčínském dresu se proháněl například Vladimír Šmicer, Milan Fukal, Petr Voříšek, Martin Pulpit nebo Tomáš Čížek. Nechyběly ani další legendy děčínské kopané. Utkání se hrálo na umělé trávě Městského stadionu v Děčíně. Kvůli vládním nařízením bez diváků. „Je to paráda, jsem rád, že mi to zase vyšlo. Je to zajímavá a pěkná akce. Rádi bychom si zase střihli hokej, ale uvidíme, co nám dovolí vláda,“ řekl Vladimír Šmicer.

„Je to už vlastně 23. ročník našeho setkání. Nám se sešel dobrý tým, to nám ještě několik kluků kvůli zdravotním potížím chybělo. Jen je velká škoda, že nemohli přijít diváci. Na druhou stranu jsme byli rádi, že jsme si v téhle divné době mohli vůbec zahrát,“ přiznal Martin Pulpit, který kdysi Pelikán Děčín trénoval.

Výběr FK Pelikán Děčín - FK Ústí nad Labem stará garda 8:2

Branky Děčín: Runt 3, Čížek 3, Hanzálius (PK), Voříšek.

Děčín: Raba - Plucha, Fukal, Hanzálius, Šmalcl, Žebro, Runt, Voříšek, Paták, Vašák, Majstorovič, Chýle, Andok, Šmicer, Čížek, Vrážel, Pulpit, Erneker.

Ústí: Bukovský - T. Novák, P. Šumpík, J. Šumpík, Škvor, Caninec, Herián, Kott, Tuzar, Šumpík, Čítek, Trlica, Fiala, Vaculík.