„Chtěli jsme se v posledním zápase důstojně rozloučit s diváky. Ale to se nepovedlo a my prohráli rozdílem třídy. I když Rakovník byl k poražení," měl jasno vilémovský manažer Libor Sklenář.

První branka byla pro domácí hodně nešťastná. „Hodně to zavánělo postavením mimo hru, navíc jsme si míč srazili do sítě vlastně sami," mrzelo Sklenáře. Po půl hodině sice skóroval placírkou Soukup, ale poločas přeci jen vyhrál Rakovník. Po brejku do otevřené domácí obrany se trefil hlavičkující Šíma.

„Do druhé půle jsme nastoupili s cílem utkání otočit. To se ale bohužel nepovedlo," hlesl Sklenář. Brankář Ondrka totiž ještě třikrát lovil míč ze své sítě. Nejprve chybu v domácí rozehrávce potrestal Polášek. V závěru pak další domácí hrubku využil Vitner, pět minut před koncem zakončil rychlý protiútoku Zach, který uzavřel na konečných 1:5.

Vilémov, který měl nadějný vstup do jarní části, nezvládl konec divizní soutěže. Prohrál totiž při skóre 7:27 posledních osm utkání a skončil na čtrnáctém místě tabulky.

„Nedá se nic dělat, sestup do krajského přeboru nás nemine. Musíme zkonsolidovat síly, doplnit tým za odcházející hráče Hnízda, Ondrku, Ruszóa, Helma, Jantače a Soukupa a snažit se přilákat svými výkony opět zpět diváckou kulisu. To již bude hlavní úkol pro nového trenéra Františka Dužára," dodal závěrem Libor Sklenář.

Stap Tratec Vilémov – RAKO Rakovník 1:5 (1:2)
B: Soukup – vlastní Ondrka, Šíma, Polášek, Vitner, Zach. R: Flimmel. ŽK: 0:1, 135 diváků.
Vilémov: Ondrka – Jantač (46. Čuda), Jirchář, Vavroušek, Kopřiva – Čonka, Jägr, Hnízdo, Buryánek – Kaňkovský, Soukup (62. Ruszó).