Skalice – První přátelský zápas Vilémova se musel líbit. Ve Skalici, která hraje liberecký krajský přebor, zvítězili svěřenci Františka Dužára 5:4.

25.7.2017

VILÉMOV (v modrém) přestřílel Skalici 5:4.Foto: DENÍK/Roman Valenta

Vilémovští přijeli i přes probíhající dovolenkové období se sedmnácti hráči a všichni z nich dostali příležitost. Včetně dvou nadějných dorostenců Smejkala a Vébra z Velkého Šenova, kteří s nimi absolvují letní přípravu.

„Úvodní čtvrthodinka patřila nám, dvoubrankové vedení nám zajistili Chlan a Havel. Ovšem domácí do poločasu srovnali, když se dvakrát trefil Švec,“ konstatoval vilémovský manažer Libor Sklenář.

Po změně stran pokračoval ofenzivní fotbal, který nabídl k přípravě patřící chyby. „Na obou celcích bylo vidět, že zkoušejí nové hráče a jejich pozice a tak bylo na obou stranách dost chyb v rozehrávkách a z nich pramenící i šance obou týmů,“ povšiml si Sklenář.

Po změně stran byl Vilémov stále o krok napřed. „Dvakrát jsme šli do vedení. Nejprve se trefil Vavroušek a pak Pavel Kurel. Jenže Skalice vždy dokázala srovnat,“ pokračoval Sklenář. Za stavu 4:4 tak devět minut před koncem rozhodla přihrávka Smejkala a trefa Čonky. „Diváci se rozhodně nenudili, viděli pěkný fotbal a devět branek,“ pravil manažer týmu, kterému ve Skalici chyběla čtveřice Ruszó, Jindřich, Kopřiva a Vaňák.

V dalším přátelském utkání se představí už tuto středu na hřišti německého týmu Neusalza – Spremberg. Následovat budou zápasy se Šluknovem, Jiříkovem a generálka proti diviznímu Novému Boru.

SK Skalice – Stap Tratec Vilémov 4:5 (2:2)

B: Švec 2, Lebruška, Hlavinka – Chlan, Havel, Vavroušek, Pav. Kurel, Čonka. R: Pavlus. Diváci: 60.

Vilémov: Dvořák – Abila (70. Vébr), Kurel st., Jirchář, Vomáčka – Kučera (46. Jägr), Pilko (70. Smejkal),
Havel (46. Čonka), Buryánek (46. Kurel ml.) – Vavroušek, Chlan (46. Čurgali)

25.7.2017 VSTUP DO DISKUSE

Na Šluknovsku předají každý rok pracovníci chudým dětem okolo 350 dárků.
11

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Výsledky voleb ve všech městech a obcích na Děčínsku

Děčínsko - Podívejte se, jak se volilo na Děčínsku. V Lobendavě nevyhrálo ANO, v Doubici dostalo stejně hlasů jako ODS.

Varnsdorf – Až ve dvanáctém soutěžním utkání si mohli fotbalisté Varnsdorfu vychutnat vítězství. To jim v důležitém utkání proti Frýdku-Místku vystřelil už ve 4. minutě Fahrudin Durděvič.

Šluknov chce hezčí centrum. Přidá na opravy domů

Šluknov - Majitelé budov mohou o příspěvek žádat do poloviny prosince.

Opava nedala Válečníkům šanci

Opava - Třetí letošní porážku si připsali děčínští basketbalisté. Severočeši nestačili na opavského lídra a prohráli 71:87.