Na prvním místě je stále Horní Podluží, které doma přetlačilo Petrovice 3:2.  Čechie přišla v první půli o vyloučeného Hermanna, přesto po změně stran držela hosty na uzdě. Pět minut před koncem pak krásným gólem z trestného kopu rozhodl bitvu střídající Bandas. „První poločas z naší strany nebyl dobrý, hlavně v obraně jsme byli laxní. Po změně stran se kluci zklidnili, hráli zodpovědně a odměnou nám byla rozhodující trefa," hodnotil utkání trenér Čechie Jaroslav Červinka.

Čechie Horní Podluží – Hraničář Petrovice 3:2 (2:2)
B: Hermann, Čech, Bandas – Malý, Mareš. Rozhodčí: Karrmann. ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (Hermann). Diváci: 150.
Hor. Podluží: Hoffman – Boštík, Sobota, Kolár, Hejl – Chaloupecký, Peleška, Bulejko, Hermann  – Fučík (67. Riedel), Čech (85. Bandas).

Bronzovou příčku stále drží Velký Šenov, který v zajímavém zápase vyhrál 4:3 v Heřmanově. „Přitom jsme začali dobře a po půl hodině hry, kde se dvakrát trefil Horvát, jsme vedli," pravil vedoucí Heřmanova František David.
Po změně stran se ale ke slovu dostali hosté a po hodině hry rázem vedli 3:2. „Rychlou odpověď měl Stehlík, čtvrt hodiny před koncem Horvát trefil břevno. To bylo klíčové," smutnil David.
V 84. minutě podnikl Velký Šenov rychlý brejk, Čurgali šikovně překonal Heráka
a hosté si odvážejí tři body. „Těžce vydřené body. Je to paráda, ale stále máme co zlepšovat," pravil velkošenovský trenér Jiří Podhora.
Heřmanov se propadl až na 12. místo v tabulce.

TJ Heřmanov – SK Velký Šenov 3:4 (2:1)
B: Horvát 2, Stehlík – Skyva, Pánik, Mikula, Čurgali. R: Teska. ŽK: 0:3. Diváci: 50:
Heřmanov: Herák – Wenzel, Z. Čapek, Havlíček, Šturm – P. Ondrejkovič, Mataj, Rojko, E. Horvát – Havlíček ml.,  Fr. Znamínko. Střídal: Stehlík.
V. Šenov: Schejbal – Bálek, Petr Kurel (74. Vébr), Snášel, Kříž – Stoklasa (83. Verner), Čurgali, Podhora, Pánik – Skyva, Mikula.

Fotbalisté Benešova zvládli s přehledem okresní derby proti Malšovicím. Domácí celek potvrdil roli favorita, zvítězil vysoko 6:1 a v tabulce drží čtvrtou pozici.
„Zápas jsme bez větších potíží a komplikací zvládli. Celkem jednoznačně jsme Malšovice přehráli. S úvodem sezóny jsme spokojení, ale hrálo se třikrát doma. Hodně nás mrzí výpadek z Horního Podluží, to bychom byli přirozeně ještě veselejší," přiznal trenér Benešova Miloslav Kougl.
To Malšovicím zatím v krajské soutěži pšenka nekvete. Nováček soutěže zatím vybojoval jediný bod a v tabulce jsou stále zatím na posledním místě.

MSK Benešov n. Pl. – FK Malšovice 6:1 (3:0)
B:  Dom. Marek, Dan Marek, Hora, Kolář – Hvozdovič.
Benešov: Minařík – Kropáč, Horváth, Mottl, Hora – Jäger, Chmelík, Kolář, Mysliveček – Dom. Marek, Dan Marek. Střídali: Neliba, Pařízek, Verbíř.
Malšovice: Mráz – P. Veselý, Hvozdovič, Zápotocký, J. Veselý (46. Línek) – Tyl (70. Nedělka), Klínský, Kutzler, Kudrna (80. Janda), Dědič, Khop.

Zbytečnou porážku si na vlastním trávníku připsaly Mikulášovice. Tým z Děčínska byl proti Trmicím jasně lepší, tři body si ale za vítězství 3:1 odvezl nováček.
„Než jsme se rozkoukali, tak jsme ve třetí minutě prohrávali. Do konce poločasu jsme dobývali trmickou branku. Bohužel bez úspěchu," kroutil hlavou předseda Mikulášovic Jaroslav Šulc. Po změně stran se obraz hry nezměnil. „Naše plány dostaly už ve 49. minutě trhliny, když Trmice přidaly druhou branku. Hosty jsme uzavřeli na jejich polovinu, v 79. minutě vykřesal naději Linhart," pokračoval Šulc.

FK Mikulášovice – MSK Trmice 1:3 (0:1)
B: Linhart – Gree 2, Hrudka. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 4:3. Diváci: 85.
Mikulášovice: Tesař – M. Soukup st. (78. Kočka), Fojta, Kozák, Vl. Soukup – Petružálek (40. T. Soukup), Hoštička (56. Šipula), M. Soukup ml. (85. Budiš), Linhart – M. Vichterey, Novák.