Česká Kamenice porazila Nový Oldřichov 3:0, naopak Horní Podluží prohrálo tak trochu překvapivě s Velkým Šenovem 1:2. Benešov nad Ploučnicí tentokráte nehrál.

Horní Podluží nestačilo na lídra okresní II. třídy a s Velkým Šenovem prohrálo 1:2. „Paradoxně byl ale první poločas horší než ten druhý. V první půli byla naše hra špatná, pak se to prostřídalo a bylo to lepší. Soupeř se dostal do vedení, za nás srovnal Hejl. Ovšem dvě minuty před koncem jsme si prakticky dali vlastní branku, která rozhodla o naší těsné porážce,“ shrnul duel asistent trenéra Čechie Ervin Ludwig.

Výhry se dočkala Česká Kamenice, která porazila Jiskru Nový Oldřichov hladce 3:0. Na hřišti nebylo  co řešit. O branky se postaral Cempírek, Mitruška a Štádler. „Všechny tři góly vlastně zúročily naší herní převahu,“ stručně ohodnotil utkání brankář vítězů Martin Vaněk. Příprava České Kamenice zatím probíhá v pořádku a bez zranění. „Hlavně, že se nám vyhýbá to zranění, doufám, že když jsme se o tom bavili, že to nepřivoláme. Máme tady na zkoušku tři nové kluky, takže uvidíme, jak se to bude dál vyvíjet. Víme, že všichni tu mají zájem hrát,“ dodal Martin Vaněk.

Start jarní části I. B třídy se nezadržitelně blíží. Trio MSK Benešov nad Ploučnicí, Čechie Horní Podluží a Česká Kamenice tak má dva týdny na načasování své formy.

HORNÍ PODLUŽÍ – VELKÝ ŠENOV 1:2 (0:0) Branky Čechie: Hejl.
H. Podluží: Šedivý – Hanykýř, Kolár, Jakoubě, Hejl – Boštík, Herman, Bulejko, Dančo – Bobelák, Kříž. Střídali: Fučík, Chládek.

ČESKÁ KAMENICE – NOVÝ OLDŘICHOV 3:0 (1:0) Branky: Cempírek, Mitruška, Štádler.
Česká Kamenice: M. Vaněk – Mach, Bašta, Čvančara, Švanda – Záhora, Mitruška, Jak. Šimek, P. Vaněk – Cempírek, Merinský.