Nový trenér František Dužár zažil vítěznou premiéru, jeho svěřenci doma rozmetali Modlany vysoko 7:1. „Chtěli jsme doma potvrdit dobré výsledky z přípravy. To se nám podařilo nečekaně hladce, hlavně díky tomu, že soupeř postupně odpadal," všiml si vilémovský manažer Libor Sklenář.

Vilémov svého soupeře zlomil na konci prvního poločasu, kdy mu během šesti minut nasázel tři branky. Skóre otevřel ve 39. minutě z přímého kopu Havel, o tři minuty později zužitkoval Kaňkovský centr Buryánka a vilémovskou smršť uzavřel Kopřiva, když v brance skončil jeho přetažený centr. „Od úvodních minut jsme měli převahu, branky ale začaly padat až na konci poločasu," podotkl Sklenář.

Po změně stran na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo. S chutí hrající Vilémov, v jehož dresu se poslední půlhodinu potil ex-varnsdorfský Kotiš, sázel jednu branku za druhou.

Ve 48. minutě zapadl do modlanské branky další centr Kopřivy, za dvě minuty centr Buryánka zakončil k tyči Havel. Pak se ke slovu dostal právě Kurel. Nejprve trefil tyč, pak se ale po krásné nahrávce Havla trefil.
Poslední slovo si vzal šikovný záložník Havel, který dokonal hattrick, a zažil tak po příchodu z Rumburku velmi dobrou premiéru. Několik minut před koncem pak Vaňákovi pokazil čisté konto Kuncl.

„Dojemná byla i závěrečná děkovačka našich hráčů s přítomnými diváky, kteří se zase po nezdaru v divizi začínají vracet do ochozů," pochvaloval si Sklenář.

„Minimálně čtyři branky padly po našich neskutečných chybách, to je pak těžké. Přijeli jsme značně oslabení. Nicméně si myslím, že Vilémov je tak kvalitní, že by nás porazil i v plné sestavě. Asi ale ne tak vysoko," zhodnotil vše kouč Modlan Miloslav Pohl.

Stap Vilémov – Baník Modlany 7:1 (3:0)
B: Havel 3, Kopřiva 2, Kaňkovský, Kurel – Kuncl. R: Kolátor. ŽK: 2:2, 180 diváků.
Vilémov: Vaňák – Kopřiva, Jirchář, Vavroušek, Jindřich – Čurgali (60. Kotiš), Jägr, Havel, Buryánek – Čonka (60. Kurel), Kaňkovský